کد خبر : 2050676 | 04 تیر 1403 ساعت 00:31 | 30.5K بازدید | 11 دیدگاه

تنش در اشتوتگارت: بازیکن مجارستان به بیمارستان رفت

بارناباس وارگا، بازیکن مجارستان، در بازی مقابل اسکاتلند بیهوش و فورا راهی بیمارستان شد.

تنش در اشتوتگارت: بازیکن مجارستان به بیمارستان رفت

به گزارش "ورزش سه"، بازی بین تیم‌های اسکاتلند و مجارستان در بازی سوم گروه A به مصاف هم رفته بودند که دقایق پایانی نیمه دوم با یک اتفاق تلخ همراه شد.

نیمه دوم این بازی مانند نیمه نخست بدون گل دنبال می‌شد و فشار مجارستان در نیمه دوم برای گلزنی روی دروازه حریف زیاد شده بود که در دقیقه 68 یک ضربه ایستگاهی به سود مجارها اعلام شد.

دومینیک سوبوسلای پشت این ضربه ایستاد و آن را به محوطه جریمه حریف ارسال کرد که مهاجمان مجارستان برای اثر گذاشتن روی این توپ به سمت دروازه حرکت کردند.

دروازه‌بان اسکاتلند پس از خروج از چارچوب موفق شد توپ را دفع کند و سپس به بازیکن خودی برخورد کرد. سپس دوربین‌های پخش زنده تصویری تکان دهنده را نشان دادند که بارناباس وارگا روی زمین افتاده و بی حرکت مانده بود.

به سرعت بازیکنان مجارستان که متوجه وخامت حال این بازیکن شدند درخواست ورود برانکارد و تیم پزشکی به زمین را کردند و داور بازی را متوقف کرد.

2047093

دوربین‌های تلویزیونی بلافاصله پس از متوجه شدن از وخامت حال بازیکن مجارستان تصاویر داخل محوطه جریمه را با فاصله زیاد نشان می‌دادند و به سرعت جلوی دروازه اسکاتلند شلوغ شد.

2047097
2047098

پس از مداخله تیم پزشکی و مداوای اولیه به نظر می‌رسید که خطر جدی رفع شد و پس از لحظاتی او به سمت آمبولانس رفت تا به بیمارستان منتقل شود.

2047096

کارگردان تلویزیونی سپس صحنه آهسته ارسال به سمت دروازه اسکاتلند را به نمایش گذاشت که حتی با نمایش چند باره آن مشخص می‌شود که برخورد شدیدی با هیچ‌یک از بازیکنان داخلی و حریف نداشته و تنها صورت او به بازوی آنگس گان برخورد کرده که باعث چرخش بیش از اندازه سر او شد.  

در حالیکه بازیکن مجارستان هنوز از زمین خارج نشده بود، سیستم کمک داور ویدیویی این صحنه را برای احتمال اعلام ضربه پنالتی بررسی کردند که در نهایت بی نتیجه ماند و این بیشتر تایید می‌کرد که برخوردی بین بازیکنان دو تیم در محوطه جریمه صورت نگرفته است.

هواداران فوتبال نزدیک به سه سال پیش با تماشای صحنه روی زمین افتادن کریستین اریکسن در بازی دانمارک و فنلاند در جریان رقابت‌های یورو، سابقه تجربه چنین لحظات استرس‌زایی را داشتند و اکنون همه نگاه‌ها به مصاحبه‌های بعد از این بازی یا به روز رسانی‌ها از فدراسیون مجارستان درباره وضعیت وارگا خواهد بود.

دیدگاه‌ها