کد خبر : 2050707 | 04 تیر 1403 ساعت 10:11 | 7.1K بازدید | 6 دیدگاه

یاکین: خوشحالم مقابل آلمان شکست نخوردیم

مورات یاکین، سرمربی سوئیس، از عدم شکست خوردن تیمش در بازی مقابل آلمان ابراز خوشحالی کرد.

یاکین: خوشحالم مقابل آلمان شکست نخوردیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال سوئیس در دور پایانی گروه A یورو 2024 به مصاف آلمان رفت و با نتیجه 1-1 به تساوی دست پیدا کرد.

سوئیس در این بازی با گل دقیقه 28 اندویه پیش افتاد و تا لحظات پایانی هم به برد نزدیک بود اما گل دقیقه 90+2 نیکلاس فولکروگ معادلات آن‌ها را بهم زد و بازی به تساوی کشیده شد.

این تساوی به سوئیس کمک کرد تا 5 امتیازی شود و در رده دوم گروه قرار بگیرد تا همراه آلمان 7 امتیازی به دور حذفی رقابت‌ها صعود  کنند.

مورات یاکین، سرمربی سوئیس، پس از بازی گفت: "اول از همه باید به بازیکنانم تبریک بگویم. این یک بازی تاکتیکی بود. جنگیدیم، زیاد دویدیم که مقابل چنین حریفی کار سختی است. اما از نحوه بازی تیم خیلی خوشحالم. چالش بزرگی بود."

2047181

عملکرد خط حمله؟

مهاجمان ما سخت کار کردند، در خط دفاعی و خط میانی هم عملکرد خوبی داشتیم. اکنون یک هفته فرصت داریم تا برای بازی بعدی آماده شویم. خوشحالم که شکست نخوردیم. این برای کسب مقام اول کافی نبود، اما خوشحال کننده است.

رضایت از روند سوئیس؟

ما تیمی هستیم که سخت کار می‌کنیم و روحیه تیمی مناسبی داریم. سیستم کار می کند، استراتژی کار می‌کند و مهم‌تر از همه بازیکنانی که به میدان می‌آیند عملکرد خوبی دارند.

دیدگاه‌ها