کد خبر : 2050824 | 04 تیر 1403 ساعت 21:25 | 12K بازدید | 4 دیدگاه

دیدار ویژه بکام و اریکسون: کاپیتان کنار مربی بیمار!

اسون گوران اریکسون، مربی سرشناس سوئدی، از دیداری خاص و ويژه که با دیوید بکام داشت صحبت کرد.

دیدار ویژه بکام و اریکسون: کاپیتان کنار مربی بیمار!

به گزارش "ورزش سه"، اریکسون سال گذشته در گفتگویی به صورت علنی اعلام کرد که به بیماری سرطان مبتلا شده و شرایط وخیمی دارد و پزشکان به او اعلام کرده‌اند که در بهترین حالت تنها یک سال می‌تواند زنده بماند و این اتفاق واکنش بسیاری از اعضای دنیای فوتبال و فوتبال دوستان را به همراه داشت. 

این مربی ۷۶ ساله در فاصله سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده داشت و در همان اولین دیداری که برابر تیم ملی اسپانیا روی نیمکت این تیم نشست، دیوید بکام را به عنوان  کاپیتان تیمش انتخاب کرد. او حالا در گفتگو با P4 Varmland سوئد از دیداری ویژه با این بازیکن سابق انگلیسی صحبت کرده است.

1977326

او در این باره گفت: «بکام واقعا باهوش و خوش قلب است. او می‌تواند خودش را بگیرد و خوش برخورد نباشد اما کاملا برعکس است. او روز قبل آشپزی را به مزرعه من فرستاد تا غذا درست کند و پس از آن یک روز اینجا پیش من ماند. ما نشستیم و حرف زدیم و خیلی از فوتبال گفتیم.

این رفتار و این دیدار به شکلی ثابت کرد که او تا چه حد انسان بزرگی است. هرگز مجبور نبود که این کار را انجام دهد و به اینجا بیاید اما این کار را کرد. از این که او به اینجا آمد احساس غرور می‌کنم.»

دیدگاه‌ها