کد خبر : 2050836 | 04 تیر 1403 ساعت 22:23 | 9.1K بازدید | 23 دیدگاه

کری لوا برای فرانسه: متوقف‌تان می‌کنیم!

رابرت لواندوفسکی، ستاره تیم ملی لهستان، می‌گوید آنها تلاش خواهند کرد در بازی مقابل فرانسه، آنها را متوقف کنند.

کری لوا برای فرانسه: متوقف‌تان می‌کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی لهستان که با شکست در دو بازی ابتدایی از مسابقات یورو ۲۰۲۴ کنار رفته، در دیدار آخر به مصاف فرانسه می‌رود. رابرت لواندوفسکی، مهاجم لهستان، امروز در کنفرانس خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

لواندوفسکی ابتدا در مورد عملکرد تیم ملی لهستان در بازی اخیر مقابل اتریش گفت: «شروع بازی آن‌طور که باید، نبود. پایان نیمه اول بهتر به نظر می‌رسید و ۲۰ دقیقه اول نیمه دوم نیز بهتر بود، اما در ۲۰ دقیقه آخر پس از دریافت گل، به‌سادگی از هم پاشیدیم.»

در مورد احتمال بازنشستگی از فوتبال ملی، لواندوفسکی بیان کرد: «هنوز می‌توانم بیشتر بازی کنم. از سوی دیگر، نمی‌خواهم در زمان مناسب تصمیم گرفتن برایم سخت باشد. قطعا به بازنشستگی فکر می‌کنم اما در حال حاضر زمان آن نرسیده است. باید این احساس را درون خودم داشته باشم. مطمئناً هیچ‌کس جز من و خانواده‌ام نمی‌تواند در این تصمیم تأثیر بگذارد.»

2047394

لواندوفسکی با اشاره به اهمیت بازی پیش‌رو مقابل فرانسه، تاکید کرد که تیم ملی لهستان باید با تمام توان و تمرکز وارد میدان شود تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کند. او افزود: «ما باید از اشتباهات بازی‌های قبلی درس بگیریم و با روحیه‌ای قوی و انگیزه‌ای بالا مقابل فرانسه بازی کنیم. ما می‌توانیم آنها را متوقف کنیم و هر کاری لازم باشد برای این موضوع انجام خواهیم داد.»

دیدگاه‌ها