کد خبر : 2050999 | 05 تیر 1403 ساعت 20:07 | 48.4K بازدید | 53 دیدگاه

خوان اسم رمز پرسپولیس که گیج کننده شد!

در فاصله بین اعلام مالک باشگاه پرسپولیس و وعده انتخاب سرمربی تا اعلام نام گاریدو اتفاقات عجیبی افتاد.

خوان اسم رمز پرسپولیس که گیج کننده شد!

به گزارش ورزش سه باشگاه پرسپولیس خیلی سعی داشت که انتخاب سرمربی را در نهایت سکوت پیش ببرد و خبری درباره گزینه نهایی منتخب به رسانه‌ها ندهد.

بعد از ماجرای توافق با والتر ماتزاری که توسط خبرنگار مشهور ایتالیایی لو رفت خوان کارلوس گاریدو آنقدر از فوتبال اسپانیا دور بود که هیچ خبرنگار اسپانیایی درباره توافق نهایی این گزینه با پرسپولیس توئیتی نزد و باشگاه پرسپولیس در شرایط دلخواه کار خودش را پیش برد.

در عین حال از ساعاتی قبل از بیرون آمدن نام خوان کارلوس گاریدو با آنچه اسپانسر باشگاه پرسپولیس درباره معرفی سرمربی اعلام کرد همه منتظر بودند که ساعاتی بعد از انتشار آن پست یا نهایتا فردای آن نام سرمربی منتخب پرسپولیس رسما بیرون بیاید.

در این میان عملیات فریب باشگاه پرسپولیس توسط رضا درویش به صورت ناخوداگاه یا خوداگاه در همان چند ساعت رقم خورد و پیش رفت به طوری که گفته می‌شود او به برخی نمایندگان رسانه‌ها اعلام کرده بود کیکه ستین سرمربی سابق بارسا گزینه نهایی است و حتی برخی رسانه‌ها نام ستین را به عنوان سرمربی جدید سرخ‌ها منتشر کردند.

دقایقی بعد دوباره شنیده شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به محمدحسین میثاقی  گفته نام کوچک گزینه نهایی منتخب «خوان» است که با پخش شدن این نام ذهن همه رسانه‌ها به سمت خوان آنتونیو پیتزی سرمربی مشهور آرژانتینی سابق تیم ملی بحرین معطوف شد و دوباره اسم این مربی به عنوان گزینه نهایی بیرون آمد.

در همین اثنی بود که حوالی ساعت یک و نیم بامداد سه شنبه صفحه اینستاگرام اسپانس و مالک باشگاه پرسپولیس اعلام کردند خوان کارلوس گاریدو اسپانیایی سرمربی پرسپولیس شده است. درحالیکه این باشگاه ساعت 10 و نیم صبح سه شنبه خبر نهایی شدن سرمربیگری گاریدو را اعلام کرد که عجیب بود.

با این وجود گاریدو در شرایطی به سرمربیگری پرسپولیس رسید که چند روز قبل نام او بعد از ماتزاری، فنت شیپ، پاکتا و رگه کامپو رومانیایی به عنوان گزینه پنجم مطرح شده و تا یک هفته قبل هیچ مذاکره‌ای با او صورت نگرفته بود.

دیدگاه‌ها