کد خبر : 2051416 | 07 تیر 1403 ساعت 18:11 | 43.8K بازدید | 23 دیدگاه

رسمی: قرارداد ستاره بایرن مونیخ تمدید شد

قرارداد یوسیپ استانیسیچ با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۹ تمدید شد.

رسمی: قرارداد ستاره بایرن مونیخ تمدید شد

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ به طور رسمی اعلام کرد که قرارداد یوسیپ استانیسیچ را تا سال ۲۰۲۹ تمدید کرده است. استانیسیچ که در این فصل به صورت قرضی در بایر لورکوزن بازی کرده بود، با عملکردی درخشان به بایرن مونیخ بازمی‌گردد.

استانیسیچ پس از امضای قرارداد جدید خود گفت: «خوشحالم که با باشگاه محبوبم بایرن مونیخ قرارداد جدیدی امضا کردم. من از زمانی که به خاطر دارم هوادار این باشگاه بوده‌ام. از بایر لورکوزن سپاسگزارم چون در آنجا چیزهای زیادی یاد گرفتم، هم در فوتبال و هم خارج از زمین. توانستم بازی‌های زیادی انجام دهم، خودم را نشان دهم و به فرم خوبی برسم. اعتماد به نفس کسب کرده‌ام و فکر می‌کنم به عنوان یک بازیکن بهتر به بایرن بازمی‌گردم. اهداف من روشن است: هر کاری را برای بایرن مونیخ انجام دهم و تا حد امکان عناوین قهرمانی را کسب کنم. خوشحالم که به خانه بازگشته‌ام.»

2048345

مکس ابرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ نیز گفت: «خوشحالیم که قرارداد یوسیپ را برای مدت طولانی تمدید کرده‌ایم. او در مونیخ متولد شده و به عنوان بازیکن جوان در بایرن بازی کرده است. استانیسیچ می‌داند چه چیزهایی در بایرن مونیخ مهم است. او در بالاترین سطح در لورکوزن و تیم ملی کرواسی خود را ثابت کرده است. ما منتظر سال‌های آینده با او هستیم.»

یوسیپ استانیسیچ فصل ۲۴-۲۰۲۳ را به صورت قرضی در بایر لورکوزن گذراند و با این تیم به قهرمانی بوندسلیگا دست یافت. عملکرد موفق او در این فصل باعث شده تا بایرن مونیخ تصمیم به تمدید قرارداد او بگیرد و او را به تیم بازگرداند.

2048346

دیدگاه‌ها