کد خبر : 2051916 | 10 تیر 1403 ساعت 20:40 | 41.1K بازدید | 153 دیدگاه

قرارداد دارد و می‌ماند؛

واکنش رجائیان به پیشنهاد تراکتور برای حسینی

باشگاه آلومینیوم اراک تاکید کرد سرمربی این تیم قرارداد دارد و باید به کارش در ایرالکو ادامه بدهد.

واکنش رجائیان به پیشنهاد تراکتور برای حسینی

به گزارش "ورزش سه"، سید مجتبی حسینی که تجربه کار در ذوب‌آهن، تراکتور، پیکان، مس کرمان و... را دارد، در فصل گذشته عملکرد خوبی همراه با آلومینیوم اراک داشت و توانست این تیم را به رتبه هفتم جدول لیگ برتر و نیمه نهایی جام حذفی برساند و با توجه به اینکه یک فصل دیگر از قراردادش باقی مانده، اراکی‌ها مخالف جدایی او هستند.

طی روزهای گذشته شایعات جدی مبنی بر علاقه باشگاه تراکتور برای جذب مجتبی حسینی به‌عنوان سرمربی جدیدش مطرح و گفته شد مذاکره با وی برای حضور در این تیم انجام گرفته، اما باشگاه آلومینیوم اراک به طور جدی با این انتقال مخالفت کرد.

محمد رجائیان، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در این باره به خبرنگار ما گفت: باشگاه بزرگ تراکتور مجوز حرفه‌ای دارد و به طبع، فعالیت باشگاه‌هایی که مجوز حرفه‌ای دارند، در قالب مرامنامه و اساسنامه‌ فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران است و نمی‌توانیم خارج از این موضوع کاری انجام بدهیم.

2043970

او ادامه داد: قطعا باشگاه تراکتور و مدیران فهیم این باشگاه این ظرفیت و اطلاع را دارند که باشگاه ما با آقای حسینی قرارداد دو ساله دارد و عملا مذاکره به هر شکل و شمایل با مربی‌ای که تحت قرارداد با یک باشگاه دیگر است، خارج از عرف و غیرقانونی است و ما اگر به این نتیجه برسیم که باشگاه تراکتور قبل از اینکه با ما مکاتبه کند، با سرمربی ما تماس داشته و راه و زمینه‌ای برای جلب نظر و جذب ایشان در حضور در تراکتور داشته، از مراجع قانونی فدراسیون فوتبال که کمیته‌های اخلاق و انضباطی است، پیگیری می‌کنیم و شکایت را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در خصوص اینکه مجتبی حسینی در قراردادش بند فسخ وجود دارد و شرایط جدایی خواهد داشت، ابراز کرد: با توجه به دستورالعمل جدید و نظارتی که سازمان لیگ بر روی قرارداد مربیان و بازیکنان گذاشته، هیچ بند فسخی قابلیت اجرایی ندارد و با قاطعیت به مدیران باشگاه‌ها، مدیران برنامه و... که می‌خواهند بازیکنان آلومینیوم را جذب کنند، اطلاع می‌دهم که تمام مربیان و بازیکنان، تحت رهبری باشگاه آلومینیوم هستند و هر تیمی قصد دارد بازیکنان و مربی ما را جذب کند، باید با ما مکاتبه داشته باشد.

دیدگاه‌ها