کد خبر : 2052251 | 12 تیر 1403 ساعت 11:59 | 174.6K بازدید | 337 دیدگاه

انتقاد تند از گریه رونالدو: خجالت بکش خودخواه!

دتمار هامان، ستاره سابق فوتبال آلمان، به شدت از گریه رونالدو در دیدار برابر اسلوونی انتقاد کرد.

انتقاد تند از گریه رونالدو: خجالت بکش خودخواه!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت‌های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اسلوونی قرار گرفت و موفق شد در ضربات پنالتی این تیم را شکست دهد و بتواند به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود کند.

گریه رونالدو پس از خراب کردن پنالتی در وقت‌های اضافه یکی از نقاط عطف این بازی به حساب می‌آمد و توجه بسیاری از فوتبال‌دوستان و رسانه‌ها را به خود جلب کرد و البته واکنش‌های متفاوتی را هم به همراه داشت، اتفاقی که به نظر می‌رسد چندان مورد تایید هامان نبوده و او را عصبانی کرده است.

2049667

هامان در گفتگو با شبکه تلوزیونی ایرلندی RTE اظهار داشت: «این بازیکن ۳۹ ساله ۱۲۰ دقیقه بازی کرد و یک پنالتی را از دست داد و باید اعتراف کنم که من هم این ایده را باور کرده بودم که او به بازیکنی تیمی تبدیل شده چون بیشتر از قبل به تیمش نیاز دارد اما او امشب بار دیگر ذات واقعی‌اش را نشان داد.

او پس از خراب کردن پنالتی و در حالی که بین دو نیمه وقت اضافه بود شروع به گریه کرد و من فقط با خودم فکر می‌کردم که تو می‌خواهی همه چیز برای خودت باشد. واقعا فکر می‌کنم این واکنش خجالت‌آور بود. او نشان داد که فقط به خودش فکر می‌کند. این رفتار قابل قبول نبود. من هرگز چنین چیزی ندیده بودم چون شما باید در پایان بازی احساس‌تان را نشان بدهید.»

دیدگاه‌ها