کد خبر : 2052570 | 13 تیر 1403 ساعت 21:32 | 27K بازدید | 8 دیدگاه

الکساندر لاکازت:

باافتخار در المپیک کاپیتان فرانسه هستما

الکساندر لاکازت، مهاجم لیون، اعلام کرد که در المپیک پاریس بازوبند کاپیتانی تیم فرانسه را در اختیار خواهد داشت.

باافتخار در المپیک کاپیتان فرانسه هستما

به گزارش "ورزش سه"، پیش از اعلام لیست نهایی تیم ملی فوتبال زیر 23 ساله‌های فرانسه، الکساندر لاکازت همراه تیری آنری در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

لاکازت همراه تیم ملی فرانسه در یورو 2024 شرکت نکرد و قرار است که کاپیتان کشورش در رقابت‌های المپیک پاریس باشد که از ماه دیگر آغاز می‌شود.

2050201

لاکازت درباره در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی گفت: "تیری آنری این را به من پیشنهاد کرد و من هم آن را با افتخار پذیرفتم. بازوبند بیشتر از کاستلو لوکبا به من می‌آید (می‌خندد). این مایه افتخار من است. لوکبا علاقه زیادی به فوتبال دارد، در زندگی روزمره مانند یک هم اتاقی است، اما می‌داند چه زمانی باید جدی باشد. حرف او برایم مهم بود."

او درباره رویارویی فرانسه و پرتغال در یک چهارم نهایی یورو 2024 گفت: "خوب است که فرانسه در یک چهارم نهایی حضور دارد، همه چیز عالی نیست، اما نکته اصلی این است که آن‌ها به این مرحله رسیده‌اند."

لاکازت در حالی به بازوبند کاپیتانی رسیده که قرار بود کیلیان امباپه این وظیفه را برعهده داشته باشد. باشگاه رئال مادرید پس‌ از تکمیل مراحل جذب امباپه تایید کرد که این بازیکن با توجه به فصل سختی که سپری کرده و همچنین رقابت‌های یورو 2024 نمی‌تواند در المپیک شرکت کند.

دیدگاه‌ها