کد خبر : 2053385 | 18 تیر 1403 ساعت 01:09 | 37.9K بازدید | 8 دیدگاه

الیکس گارسیا:

بله، بارسا من را می‌خواست اما پا پیش نگذاشت!

الیکس گارسیا، مهاجم جدید بایرلورکوزن، تایید کرد که پیشنهادی از بارسلونا به دستش رسیده بود اما این باشگاه تلاشی برای تکمیل مذاکرات نداشت.

بله، بارسا من را می‌خواست اما پا پیش نگذاشت!

به گزارش"ورزش سه"، بایرلورکوزن خیلی زودتر از سایر باشگاه‌های اروپایی نقل و انتقالات تابستانی را آغاز کرد و موفق شد الیکس گارسیا که ستاره فصل گذشته خیرونا بود را به خدمت بگیرد.

هافبک 27 ساله که رسما به عنوان بازیکن جدید لورکوزن معرفی شد، در مصاحبه‌ای با روزنامه اسپانیایی اسپورت درباره همکاری با میشل به عنوان مربی‌اش در خیرونا گفت: "من قبلاً در ویدیوی خداحافظی‌‌ام از او نام بردم... او فرد بسیار مهمی در حرفه من بود. بدون او نمی‌توانستم از این فرصت لذت ببرم. قطعا دلم برایش تنگ خواهد شد. امیدوارم او هم دلش برای من تنگ شده باشد. برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم زیرا او و خانواده‌اش افراد بسیار خوبی هستند."

2051613

او در آلمان این فرصت را دارد که با یک مربی اسپانیایی دیگر همکاری کند. گارسیا درمورد ژابی آلونسو گفت: "ما در طول مذاکرات با یکدیگر صحبت کردیم. او به من توضیح داد که می‌خواهد در این فصل چه کار کند و سهم من در تیم چیست. او مربی‌ای است که با سبکی که من به آن عادت دارم بازی می‌کند.

گارسیا قبل از اینکه مقصد جدیدش را مشخص کند مورد توجه بارسلونا قرار داشت. این بازیکن پیشنهاد بارسا را تایید کرد: "بله، این واقعی بود، صحبت‌هایی بین ایجنت من و مدیر ورزشی بارسلونا انجام شد. اگر آن‌ها پیش نیامدند به این دلیل است که شاید شرایط بارسا اجازه نداد و آن‌ها نتوانستند این کار را انجام دهند. اگر می‌خواستند بیایند و من را جذب کنند، می‌آمدند. راستش من الان دیگر به هیچ کدام از این‌ها فکر نمی‌کنم.

دیدگاه‌ها