کد خبر : 2053395 | 18 تیر 1403 ساعت 01:47 | 36.7K بازدید | 27 دیدگاه

رقص شوکه کننده ساوت‌گیت!

گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، پس از برد مقابل سوئیس به طور ناگهانی در مقابل هواداران رقصید.

رقص شوکه کننده ساوت‌گیت!

به گزارش "ورزش سه"، همه هفته‌هاست که انگلیس را با شدیدترین انتقادات مورد هدف قرار داده‌اند، اما آن‌ها در نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا هستند و روز چهارشنبه باید با هلند بازی کنند. این اتفاق برای انگلیس سومین بار در چهارمین تورنمنت بزرگ تحت هدایت گرت ساوت‌گیت رقم می‌خورد.

این سرمربی اخیراً خیلی محسوس ناراحتی هواداران، مطبوعات و کارشناسان را به‌خاطر عملکرد ضعیف "سه شیرها" احساس کرد. پس از تساوی بدون گل در آخرین بازی گروهی مقابل اسلوونی، هواداران به سمت او اشیا و لیوان‌های پلاستیکی پرتاب کردند. اما حالا بعد از گذشت تنها یک هفته و نیم ناگهان در مقابل تماشاگران انگلیسی در حال رقصیدن دیده شد!

2051640
2051641

او پس از پیروزی در ضربات پنالتی مقابل سوئیس با نتیجه 5-3 به همراه تیمش به سمت سکوها رفت. در حالی که بازیکنان دست در دست هم بالا و پایین می‌پریدند، ساوت‌گیت از خود دور شد و چند متر جلوتر به سمت هواداران رفت و در آنجا با آهنگ "Freed from Desire" از دهه 90 رقصید!

وقتی بیلد از او درباره این رقص سوال کرد، ساوت‌گیت گفت: "هرازگاهی فکر می‌کنید که باید این کار سرگرم‌کننده را انجام دهید. اگر من نتوانم از این لحظه لذت ببرم، پس همه چیز در واقع اتلاف وقت است. من بازیکنان را دوست دارم، دوست دارم در این لحظه با آن‌ها باشم."

2051642
2051644

او در ادامه صحبت‌هایش درمورد پیشرفت فوتبال انگلیس گفت: "من این کار را انجام دادم تا فوتبال انگلیس را ارتقا دهم. وقتی به تیم ملی پیوستم، می‌خواستم دوباره در صحنه جهانی اعتبار خود را به دست بیاوریم. بنابراین نمی‌توانم انکار کنم که مانند هفته‌های اخیر سختی نکشیدیم، اما در حال مبارزه هستیم و دست از مبارزه نمی‌کشیم."

2051643

او در صدمین بازی ملی خود به عنوان سرمربی انگلیس، بهترین لحظه خود را تا به اینجای مسابقات قهرمانی اروپا تجربه کرده است.

دیدگاه‌ها