کد خبر: 1544757/1 زمان: 08:35   1397/05/20 بازدید: 31,218

ستایش آقای خاص از کاپیتان فرانسوی یونایتد

مورینیو: پوگبا مثل یک هیولا بود

بعد از درخشش پل پوگبا در اولین بازی فصل منچستریونایتد در مقابل لستر سیتی، تنها چهار روز بعد از بازگشت او به تمرین‌ها، ژوزه مورینیو از او به عنوان هیولا یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا بعد از حضور در جام جهانی به همراه فرانسه از طرف یونایتد اجازه‌ی استراحت دریافت کرده بود و در نتیجه در بخش اعظم روند آماده‌سازی پیش‌فصل یونایتد با تیم خود همراه نبود. این هافبک ستاره‌ی فرانسوی دوشنبه‌ی این هفته به اردوی یونایتد پیوست و با اینکه در بازی‌های دوستانه‌ی یونایتد به میدان نرفته بود، دیشب در اولین بازی یونایتد در لیگ برتر، در مقابل لستر به میدان فرستاده شد. بازی‌ای که در اولدترافورد با پیروزی 2-1 منچستریونایتد به پایان رسید.


پوگبا که دیشب بازوبند کاپیتانی شیاطین سرخ را به بازو بسته بود در دقیقه‌ی سوم بازی پشت ضربه‌ی پنالتی ایستاد تا قفل دروازه‌ها را باز کند. پوگبا در مرکز میدان فوق‌العاده ظاهر شد ولی مورینیو در کنفرانس خبری بعد از بازی خود به این موضوع اشاره کرد که پوگبا با وجود عدم حضور در تمرینات پیش‌فصل چطور توانسته 80 دقیقه در میدان دوندگی داشته باشد.


مورینیو گفت:" البته بچه‌هایی که به صورت کامل در تمرینات پیش‌فصل حضور داشتند، از وضعیت خیلی بهتری برخوردار بودند. لوک شاو، آندریاس پریرا، بیلی، دارمیان، به راحتی 90 دقیقه بازی کردند. بقیه هم عالی بودند. رشفورد مشکل داشت ولی بازی کرد. پوگبا هیولا بود. ما فکر می‌کردیم او حداکثر 60 دقیقه می‌تواند بازی کند ولی موفق شد 80 دقیقه در میدان دوندگی کند. بعد هم روملو لوکاکو و مروان فلاینی را داشتیم که توانستند به نوبه‌ی خودشان به تیم کمک کنند. روحیه‌ی تیمی ما فوق‌العاده بود و در برخی برهه‌های بازی شاهد فوتبال خیلی خوبی بودیم".

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.