کد خبر: lJXd زمان: 18:19 1397/10/21   بازدید: 3136

کمبود بازیکن، دغدغه اصلی تارتار در پارس جم

سرمربی تیم پارس جنوبی جم از کمبود بازیکن در تیمش گلایه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پارس جنوبی جم در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با وجود مشکلات فراوان اما نتایج فوق‌العاده ای کسب کرده و در پایان نیم فصل اول عنوان ششمی را به دست آورد.


تیم تحت هدایت مهدی تارتار در ابتدای فصل 12 بازیکن کلیدی‌اش را از دست داد و از سوی دیگر در حین فصل مشکلات دیگری نیز برای این تیم ایجاد شد. با این حال زردپوشان جنوبی فوتبال ایران توانستند روزهای خوبی را در لیگ برتر تجربه کنند.


حالا پارس جم در نقل و انتقالات نیم فصل تاکنون محسن بنگر، محمد شادکام و امیرمیربزرگی را از دست داده و فقط کیوان امرایی را جذب کرده تا کمبود بازیکن در تیم زردپوش لیگ برتر بیشتر به چشم بیاید.


مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در این خصوص به تسنیم گفته است:‌ ما کمبود بازیکن داریم و این در حالی است که چند بازیکن ما از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارند. ما دوست داریم که همه بازیکنان‌مان بمانند و چند بازیکن جدید هم بگیریم.


وی افزود: «گرفتن بازیکن برای ما آسان نیست و پتانسیل مالی خیلی از تیم‌ها را نداریم. ترجیح می‌دهیم دنبال بازیکن‌هایی باشیم که آزاد هستند، اگر هم بحث معاوضه بازیکن مطرح باشد، تلاش می‌کنیم طوری بازیکن بگیریم که از این موقعیت بهترین استفاده را ببریم.»