حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590896/39 زمان: 19:17   1397/11/22 بازدید: 17,291

نفت انتحاری بازی می کند اما 3 امتیاز را می خواهیم

تارتار: عجیب است که VAR راه اندازی نشد

سرمربی پارس جنوبی جم می گوید در بازی با نفت مسجدسلیمان تیمش را برای برد به زمین می فرستد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار قبل از دیدار با نفت مسجدسلیمان در گفت و گویی با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی صحبت هایی را درباره این مسابقه و برخی موضوعات دیگر انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


نفت مسجدسلیمان فردا انتحاری بازی می کند
با توجه به اینکه تیم نفت مسجدسلیمان در بازی قبل شکست خورده و فردا میزبان ما است به همین دلیل فکر می‌کنم بازی سختی برای ما و حتی تیم آنها خواهد بود. فکر می‌کنم نفت مسجدسلیمان فردا انتحاری بازی کند. چرا که آنها برد می‌خواهند. ما برای این بازی حریف برنامه داریم و آن را در زمین پیاده خواهیم کرد.

 


امیدوارم کیفیت زمین خوب باشد
امیدوارم کیفیت زمین خوب باشد تا تاکتیک‌های مدنظرمان را به خوبی پیاده کنیم. ما برای بردن به مسجدسلیمان آمده‌ایم چون در ۲-۳ بازی قبل امتیاز از دست دادیم و به اینجا آمدیم تا برنده باشیم و امیدوارم که به هدف‌مان هم برسیم.

 


برایم عجیب است که VAR در تعطیلات لیگ راه اندازی نشد
اگر قرار است فوتبال ما پیشرفت کند باید سیستم کمک داور ویدیویی را پیاده کنیم هرچقدر هم هزینه داشته باشد باید انجام دهیم مگر در فوتبال کم هزینه می‌شود؟ این سیستم می‌تواند به فوتبال ما کمک کند تا هر تیم به حق بالا برود یا سقوط کند. نمی‌دانم چرا ۵۰ روز فرصت بود اما این اتفاق رخ نداد و برای من عجیب است.

 


در کشور ما آنقدر پول وجود دارد که به VAR هم برسد
از آقای تاج می‌خواهم هر طور شده این سیستم را پیاده کند چون همه باشگاه‌ها هزینه می‌کنند و زحمت می کشند تا به آن هدف اصلی برسند اما اینکه به دلیل مشکلات مالی این سیستم پیاده نمی‌شود عجیبی است. در کشور ما آنقدر پول وجود دارد که به فوتبال کشور کمک شود.


قبل از بازی درباره مشکلات حرف نمی زنیم
ما همیشه گفتیم به تنها چیزی که فکر نمی‌کنیم مشکلات مالی و مشکلاتی است که وجود دارد کادر من و بازیکنانم به فکر موفقیت در بازی فردا هستند اما بعد از بازی انتظار داریم مشکلات ما پیگیری شود تا ان‌شاءالله قبل از سال جدید پرداخت‌ها انجام شود.


فشردگی بازی ها تاثیرگذار است؟
هرچه از زمان بازی‌ها بگذرد مصدومیت بازیکنان بیشتر می‌شود و شاید کیفیت بازی‌ها پایین‌تر بیاید چون فوتبال ما حرفه‌ای نیست که دستگاه‌های ریکاوری حرفه‌ای داشته باشند اما تیم‌ها تلاش می‌کنند با گرفتن بازیکن جدید دچار مشکل نشوند.

 


همه هدفمان کسب پیروزی مقابل نفت است
همه هدف ما این است که مثل بازی رفت نفت مسجدسلیمان را شکست دهیم اما بازی سختی است چون آنها هم برد می‌خواهند و این موضوع به جذابیت این بازی کمک خواهد کرد و شک نکنید که این موضوع به جذابیت بازی کمک می‌کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.