حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1597917/50 زمان: 09:27   1397/12/20 بازدید: 12,146

واکنش بازیکن استون ویلا به حمله جیمی جامپ

جک گرلیش، بازیکن استون‌ویلا که در جریان دربی شهر بیرمنگام بین تیمهای استون‌ویلا و بیرمنگام با حمله خطرناک یک جیمی‌جامپ بیرمنگامی مواجه شده بود به این ماجرا واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه دو تیم بزرگ شهر بیرمنگام، که دومین شهر بزرگ انگلیس است، دیروز در رقابتهای چمپیونشیپ در ورزشگاه سنت‌اندروز به مصاف هم رفته بودند جک گرلیش، هافبک استون‌ویلا در اوایل بازی با حمله جیمی‌جامپی هوادار بیرمنگام روبرو شد که بسیار عجیب و خطرناک بود و می‌توانست به فاجعه ختم شود.

 

در این صحنه یک هوادار از روی سکوها خود را به زمین رساند، از پشت سر به طرف گرلیش دوید و با مشت از پشت به او کوبید طوری که گرلیش روی زمین افتاد. چندین نفر از هم‌تیمی‌های جوان گرلیش به کمک او آمدند و جیمی‌جامپ مهاجم را مهار کردند تا در نهایت او توسط پلیس دستگیر شود.

 

 

اما این گرلیش بود که در ادامه بازی از جیمی‌جامپ بیرمنگامی و دیگر هواداران این تیم انتقام گرفت و با به ثمر رساندن تک‌گل بازی، پیروزی استون‌ویلا را ممکن کرد.

 

گرلیش برای اینکه انتقام خود را کامل کند بعد از بازی در شبکه‌های اجتماعی خطاب به رقیب ازلی استون ویلا نوشت:" آنچه بزرگ است، را نمی‌توان پایین کشید. بزرگان همیشه بزرگی‌شان را تحمیل می‌کنند".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.