کد خبر: bjJg7 زمان: 12:42 1397/12/23   بازدید: 24

سرخابی های سابق در دوحه مقابل یکدیگر

دربی ایرانی‌ها در هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر

رقابت های لیگ ستارگان قطر بعد از وقفه یک هفته ای از امشب وارد هفته نوزدهم خود می شود که در شب اول دربی ایرانی ها جذابیت های زیادی خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، امید ابراهیمی و رامین رضائیان دو ستاره تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2019 و بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس امشب در جدال تیم های الاهلی و الشحانیه در لیگ ستارگان مقابل هم قرار می گیرند تا دربی سرخابی های سابق همه نگاه ها را به اتفاقات این جدال معطوف کند.


الاهلی بعد از شکست سنگین برابر الدحیل امروز در حالی به مصاف الشحانیه می رود که همچنان نایجل دی یونگ هلندی را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد از همین رو امید ابراهیمی به عنوان فرمانده میانه میدان امید اصلی باریرا اسپانیایی برای فرار از بحران محسوب می شود. در آن سوی میدان رامین رضائیان به عنوان مدافع راست الشحانیه یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیمش محسوب می شود.


سه امتیاز این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بسیار زیادی در جدول رده بندی لیگ ستارگان برخوردار است به خصوص برای سبزپوشان الاهلی تا بار دیگر آنها را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم بالای جدول و سبقت از الریان امیدوار نگه دارد.