حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1599127/39 زمان: 09:22   1397/12/25 بازدید: 5,739

تارتار فشار را از روی تیمش برداشت

سرمربی پارس جنوبی جم در نشست خبری بعد از دیدار با ماشین سازی سعی کرد فشار را از روی تیمش بردارد.

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی جم روز گذشته در مسابقه‌ای که به دنبال برد بود و در طول نود دقیقه هم فشار زیادی روی دروازه ماشین سازی آورد اما روی یک لحظه غافلگیری و با ضربه ایستگاهی دروازه‌اش باز شد تا شکست تلخی را تجربه کند. نکته قابل توجه اما در پایان بازی صحبت های مهدی تارتار در نشست خبری بود.

 

سرمربی پارس جنوبی با وجود اینکه تیمش با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند اما بدون اینکه اشاره ای به دغدغه‌ها داشته باشد مسئولیت شکست را بر گردن گرفت و بدون بهانه گرفتن خود را مقصر دانست. تارتار گفت: متأسفانه امروز بازی را واگذار کردیم. دنبال بهانه نیستیم و مقصر اصلی باخت خود من هستم که اشتباهاتی داشتم. البته بدشانس هم بودیم و اگر موقعیت‌های نیمه اول ما تبدیل به گل می‌شد، می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

 

تارتار که بعد از بازی به خاطر شکست مقابل ماشین سازی بسیار ناراحت بود، با این جملات سعی کرد فشار را از روی بازیکنان و کادر اجرایی باشگاه بردارد تا سایر اعضای پارس جنوبی بتوانند در آرامش به استقبال عید نوروز بروند و بعد از چند روز خود را برای دیدار با پدیده مشهد در تاریخ ۹ فروردین آماده کنند. این اتفاق در حالی رقم خورد که معمولا مربیان در چنین شرایطی به بیان مشکلات باشگاه خود می‌پردازند تا خود را مبرا از شکست کنند اما تارتار بدون بهانه آوردن از اشتباهات خودش گفت و خود را مقصر عنوان کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.