کد خبر: 5oLb7 زمان: 13:02 1397/12/29   بازدید: 361

تمرین اختصاصی ستاره منچستریونایتد در دبی

جسی لینگارد، ستاره منچستریونایتد که اخیراً از ناحیه همسترینگ مصدوم شده برای بهبودی هر چه سریعتر به دوبی رفته و با یک مربی اختصاصی در این شهر به تمرین و ریکاوری مشغول است.

به گزارش "ورزش سه"، جسی لینگارد، ستاره انگلیسی باشگاه منچستریونایتد که چندی پیش از ناحیه همسترینگ مصدوم شده از فرصت وقفه بازی‌های باشگاهی اروپا به دلیل انجام بازی‌های ملی استفاده کرده و برای بهبودی هر چه سریعتر به همراه یک مربی اختصاصی راهی دوبی شده و در این شهر به تمرینات اختصاصی مشغول است.

 

 

لینگارد با انتشار دو پست اینستاگرامی از محل مجموعه ورزشی الشبا در شهر دوبی اعلام کرد که به این شهر سفر کرده و برای رهایی از مصدومیت تلاش می‌کند.

 

 

لینگارد به گزارش دیلی‌میل ساعات اولیه روز پنج‌شنبه به فرودگاه دبی رسیده و امروز صبح بلافاصله تمرینات خود را آغاز کرده است. مجموعه‌ای که لینگارد در آن به تمرین مشغول است یکی از مجموعه‌های مورد علاقه ستارگان لیگ برتر انگلیس است و بسیاری از ستاره‌های لیگ برتر در گذشته برای تمرین و ریکاوری به مجموعه الشبا سر زده‌اند.

 

 

لینگارد قاعدتاً باید در حال حاضر به همراه تیم ملی انگلیس برای دیدارهای این تیم در مقدماتی جام ملتهای اروپای 2020 حضور می‌داشت ولی مصدومیت از ناحیه همسترینگ باعث شده او توسط گرت ساوت‌گیت به تیم ملی دعوت نشود. بعد از مذاکرات منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس در نهایت تصمیم بر این گرفته شد که لینگارد در این دو بازی سه‌شیرها را همراهی نکند تا بتواند هر چه سریعتر به ترکیب اصلی منچستریونایتد بازگردد.