کد خبر: YXJr1 زمان: 13:00 1398/02/29   بازدید: 6168

کاوانی و مونیه قصد ترک PSG را ندارند

گل می‌گوید ادینسون کاوانی و توماس مونیه هر دو خواهان ماندن در PSG هستند ولی با توجه به پایان قراردادهایشان در سال 2020 اعلام کرده‌اند که احتمال جدایی‌شان از باشگاه هم وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، وبسایت گل با انتشار گزارشی اعلام کرد ادینسون کاوانی و توماس مونیه، ستاره‌های پاری سن ژرمن هر دو خواهان ماندگار شدن در این باشگاه فرانسوی هستند ولی در عین حال اذعان کرده‌اند که آینده آنها در دستان خودشان نیست و به تصمیم باشگاه بستگی دارد.

 

انتشار شایعات درباره جدایی کاوانی از PSG از تابستان گذشته آغاز شد و با توجه به اینکه قرارداد او با باشگاه  فرانسوی بعد از فصل آینده به پایان می‌رسد، آینده او همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اما کاوانی 32ساله دیروز نشان داد که قصدی برای ترک این باشگاه ندارد و بعد از پیروزی در آخرین بازی خانگی فصل به تمجید از هواداران PSG پرداخت.

 

 

کاوانی به خبرنگاران گفت:" رابطه ما با هواداران PSG خیلی زیبا است. من باید به قراردادم احترام بگذارم و قصدم این است که تا پایان قراردادم در اینجا بمانم. باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید ولی خودم می‌خواهم در پاری سن ژرمن بمانم ولی در فوتبال همه چیز در اختیار بازیکن نیست".

 

توماس مونیه، مدافع PSG از دیگر کسانی است که ممکن است امسال تابستان این تیم را ترک کند.

 

این مدافع 27ساله که سومین فصل حضورش در PSG را پشت سر گذاشته تایید کرد که امسال به دلیل ناکامی در اروپا برای پاری سن ژرمن فصل عجیبی بوده ولی او همچنان معتقد است که PSG فصل خوبی را پشت سر گذاشته.

 

 

مونیه گفت:" آینده من برای خودم هنوز روشن نیست. خیلی‌ها درباره آینده من صحبت می‌کنند و واقعیت این است که از قراردام با PSG تنها یک سال باقی مانده. ولی باشگاه موضع من را می‌داند. من می‌خواهم در پاری سن ژرمن بمانم".