کد خبر: 9X7aG زمان: 22:48 1398/03/15   بازدید: 106847

زیدان یک هافبک را می خواهد، پرز یکی دیگر را

زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز در مورد گزینه های خریدهای تابستانی با هم اختلاف دارند.

 

به گزارش "ورزش سه"، انتقال لوکا یوویچ به رئال مادرید اولین شایعه پررنگ هفته های اخیر در مورد رئال مادرید بود که به واقعیت تبدیل شد و حالا با مصاحبه امروز کریستن اریکسن و چراغ سبز او به کهکشانی ها، ممکن است او دیگر خرید تابستانی این تیم لقب گیرد.

 

اما نشریه آ.اس در گزارشی مدعی شد زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز در مورد انتخاب بازیکن خط میانی بین اریکسن و پل پوگبا با یکدیگر اختلاف نظر دارند و هنوز مشخص نیست کدام بازیکن در نهایت راهی برنابئو خواهد شد.

 

 

با توجه به اینکه قرارداد اریکسن با تاتنهام در سال 2020 به پایان می رسد، فلورنتینو پرز معتقد است جذب او از پوگبا راحت تر خواهد بود. رئیس باشگاه رئال مادرید همچنین اریکسن را بازیکنی حرفه ای تر دانسته و نسبت به حواشی، نگرش و رفتار پل پوگبا تردید دارد.

 

اما زین الدین زیدان خواهان انتقال هموطن خود از منچستریونایتد است. زیزو خواهان بنای تیمش حول محور پوگبا بوده و معتقد است وی بازیکنی سریع تر و با قابلیت انتقال توپ بالاتر است و بیشتر به درد تاکتیک های او می خورد. به هر حال هنوز مشخص نیست باشگاه رئال مادرید قادر به جذب کدام یک از این دو ستاره خواهد بود اما با توجه به راحت تر بودن شرایط انتقال اریکسن، احتمال حضور او در برنابئو بیشتر از پوگبا خواهد بود.