کد خبر: QxX5G زمان: 18:55 1398/04/23   بازدید: 10839

استقبال ستاره بایرن از قدرتمندتر شدن دورتموند

بازیکن ملی پوش تیم بایرن مونیخ معتقد است قدرتمندترشدن بوروسیا دورتموند به سود بوندسلیگا است و باعث جذاب‌تر شدن لیگ می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ پس از جدایی فرانک ریبری و آرین روبن  بیش از پیش به تقویت خط حمله خود فکر می کند. تا به اینجا خریدهای بزرگ بایرن در خط دفاع صورت گرفته و لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد به این تیم پیوسته اند ولی هواداران در انتظار خریدهای جذاب در خط حمله هستند. این در حالی است که بزرگترین رقیب این تیم یعنی بوروسیا دورتموند به خوبی خود را تقویت کرده است.

تمرینات بایرن مونیخ برای شروع فصل جدید آغاز شده است و این تیم قرار است هفته آینده برای حضور در تور پیش فصل آمریکا راهی این کشور شود؛ جایی که شاگردان نیکو کوواچ باید با تیم‌های رئال مادرید، آرسنال و میلان دیدار دوستانه برگزار کنند.

 

 

 


توماس مولر در ارزیابی خود از شرایط بایرن مونیخ قبل از شروع فصل گفت:« دورتموند این فصل بازیکنان خیلی خوب زیادی جذب کرده است. فصل قبل هم آنها تیمی مدعی بودند و نزدیک بود قهرمان شوند و رقابت نزدیکی با ما داشتند. باید دید خریدهای جدید این تیم در این فصل چه عملکردی خواهند داشت. امسال فکر می‌کنم شرایط جدیدی برای ما ایجاد شده است. خیلی از بازیکنان نزدیک من از جمله روبن و ریبری در این فصل کنار ما نیستند و شرایط تیم عوض شده است. باید در این شرایط بتوانیم خودمان را بار دیگر نشان دهیم و جای خالی بازیکنان بزرگی که از تیم رفتند را پر کنیم.»

 

او در ادامه صحبت‌های خود گفت:« بایرن مونیخ تیم بسیار خوب و با کیفیتی است و بازیکنانی هم که به تیم اضافه شدند بسیار باانگیزه و خوب هستند و تمام ما انگیزه زیادی هم داریم تا بتوانیم قهرمانی خودمان را در لیگ تکرار کنیم. کافی است فقط به نیمکت تیم ما نگاه کنید و ببینید چه بازیکنانی در تیم ما نیمکت‌نشین هستند.»