کد خبر: 1636148/24 زمان: 18:00   1398/06/22 بازدید: 34,454

فعلا جاده را تعطیل کردم، فقط ملوان و ملوان

احمدزاده: به یک‌باره دیدم 55 بازیکن سر تمرین آمدند

سرمربی فعلی ملوانان معتقد است اگر این روزها به داد این تیم نرسند ملوان اوضاع بدی پیدا خواهد کرد و دیگر نمی توان آن را نجات داد .

به گزارش "ورزش سه"، محمد احمدزاده هم مانند بسیاری از انزلی چی ها این روزها شدیدا سرگرم کار هستند تا بتوانند شرایط ملوان را روبه‌راه کنند. احمدزاده که پس از پژمان نوری و مازیار زارع ضلع سوم مثلثی است که باید اوضاع ملوان را روبه‌راه کند در گفتگویی با خبرنگار "ورزش سه"، به صحبت پرداخت.

 

* در ابتدا درباره شرایط فعلی تیم و آغاز کار در دوره جدید با احمدزاده صحبت کردیم. او درباره شروع تمرینات ملوانان گفت:

 

کار را از دو روز پیش آغاز کردیم و روزی دو جلسه با بازیکنان تمرین می کنیم. دنبال این هستیم تا هر چه سریعتر بازیکنان را هم از نظر فنی و هم از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دهیم.

 


* با توجه به اینکه امور فنی تیم مربوط به شماست، چه کسی این روزها به دنبال روبه‌راه کردن شرایط تیم در قسمت اجرایی است؟

 

در حالی که من به کارهای مربوط به تمرینات تیم مشغول هستم، پژمان به دنبال حل مشکلات مالی و اداری تیم است و اگر بگویم یک پای او در تهران و یک پای او در انزلی است اغراق نکردم. یکسری کارهایی هست که باید در این روزها برای تیم به انجام برسد و پژمان دنبال آنهاست تا بدون مشکل بتوانیم به بازی ها بپردازیم. او انرژی زیادی برای تیم گذاشته است.


* با توجه به آنچه که در ماه های اخیر بر این تیم گذشته شرایط در انزلی چگونه است؟

 

خداراشکر این روزها اوضاع تیم و شهر انزلی از نظر روحی و روانی خیلی خوب است. خوشبختانه اوضاعی به وجود آمده که خیلی ها دوست دارند پای کار بیایند و به تیم کمک کنند. با توجه به خواست مردم و همه کسانی که دست شان برای کمک کردن به تیم باز است انگیزه تیم هم بالا رفته است. در همین زمان کوتاه یکسری کارها به خوبی پیش رفته است.


* گویا به ترکیب شما و نوری، مازیار هم اضافه خواهد شد درست است؟

 

بله او هم خواهد آمد اما با توجه به اینکه مازیار هم فعلا نیامده پژمان به تنهایی پیشبرد کارهای تیم را به دست گرفته و از انرژی او، کل تیم انرژی گرفتند. همان طور که گفتم پژمان این روزها انرژی زیادی برای تیم می گذارد و همه این تلاش ها برای آن است تا از نظر وضعیت اجرایی و کارهایی که بیرون از زمین است مشکلات برطرف شود. انشااله به زودی مازیار هم به تیم می پیوندد و او نیز به همراه پژمان وضعیت مدیریتی تیم را برعهده می گیرد.


* با توجه به شرایطی که پیش از این برای تیم پیش آمده بود قطعا مسائلی گریبانگیر ملوانان در آینده نزدیک خواهد شد درست است؟

 

به هرحال اتفاقاتی در ماه های اخیر افتاده و مشکل های شدیدی برای باشگاه ایجاد کرده که آنها باید هر چه سریعتر روبه‌راه شوند تا شرایطی علیه تیم به وجود نیاید. در هر صورت قراردادهایی بسته شده که تعهد پرداخت آنها با باشگاه است و باید ببینیم چطور این قراردادها بسته شده که این همه بازیکن به تمرینات ملوان آمده بودند.


* آن طور که ما شنیدیم گویا بازیکنان زیادی به تمرین ملوان آمدند، درست است؟

 

بله، بسیار زیاد، شاید باورتان نشود اما فکر می کنم 55 بازیکن به محل تمرین ما آمدند که داعیه حضور در ملوان داشتند، ما هم مجبور بودیم فقط کسانی که مطمئن هستند کارت بازی برایشان صادر شده را بر سر تمرین نگه داریم.


* یکی از مسائلی که با شنیدن نام احمدزاده به ذهن مان می آید مسئله رانندگی کامیون و جاده است. الان جاده را تعطیل کردید؟

 

** (با خنده) بله فعلا مجبور هستم جاده را کنار بگذارم. به هرحال فرصت اینکه بخواهم به جاده هم برسم فعلا امکان پذیر نیست تا ببینیم بعدا چه می شود. به هرحال حضور در تیم ملوان که از نظر مالی چیزی نصیب ما نمی کند و به همین دلیل باید باز هم رانندگی کامیون و حضور در جاده ها را با توجه به شرایط تیم به راه بیندازم. به هرحال باید از آن راه ارتزاق کنم و به نوعی باید بگویم مجبورم برای آنکه چرخ زندگی ام بچرخد در کنار ملوان، هوای کامیونم را هم داشته باشم. در هر صورت فعلا رانندگی را کنار گذاشتم چرا که این تیم باید جمع شود. اگر ملوان این روزها از شرایطی که دارد جدا نشود دیگر نمی توان آن را نجات داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.