حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648850/42 زمان: 20:01   1398/08/18 بازدید: 7,689

تامی آبراهام: افتخار می کنم شماره 9 چلسی هستم

تامی آبراهام، ستاره جوان چلسی مدعی شد آنها برابر پالاس به سبک بازی خود باور داشته اند.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی امروز در دیداری دشوار و در حالیکه در نیمه اول موفق به باز کردن دروازه حریف نشده بود، در نهایت با دو گل کریستال پالاس را مغلوب کرده و به روند درخشان خود در هفته های اخیر ادامه داد. تامی آبراهام، ستاره 22 ساله چلسی در این دیدار نیز موفق به گلزنی شد و حالا وی در مورد عملکرد خود در چلسی و پوشیدن لباس شماره نه این تیم صحبت کرده است.

 

 

تامی آبراهام گفت: "این بهترین عملکرد چلسی نبود و شما می توانید این موضوع را متوجه شوید، اما مهم ترین موضوع کسب سه امتیاز بود. سرمربی در بین نیمه از ما خواست تمرکز خود را حفظ کنید و اینگونه فرصت های گلزنی بوجود خواهند آمد، ما نیز در نیمه دوم همین کار را کردیم و موفق شدیم دو بار دروازه حریف را باز کنیم.

 

کریستال پالاس یک تیم خوب است. آنها به صورت تیمی دفاع می کنند و در نیمه اول شیوه بازی آنها شرایط را برای ما دشوار کرده بود. اما در نیمه دوم هم ما به سبک بازی خود باور داشته و آن را تغییر ندادیم. هدف ما این بود که فوتبالی هجومی ارائه دهیم و موفق به زدن دو گل هم شدیم.

 

مهاجمانی بزرگ و در سطح کلاس یک جهانی در گذشته پیراهن شماره نه چلسی را بر تن کرده بودند و این وظیفه من را دو چندان می کرد، اما من آماده پذیرش این مسئولیت بودم و حالا به خودم افتخار می کنم که شماره نه چلسی را بر تن کرده ام."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.