کد خبر: 1649284/43 زمان: 17:23   1398/08/20 بازدید: 6,824

زاهدی‌فر تحت تاثیر جو ورزشگاه بود

نصرتی: می‌خواهیم شکست‌ناپذیری را حفظ کنیم

محمد نصرتی در اولین فصل سرمربی گری اش در فوتبال ایران توانسته نتایج خوبی بگیرد و اکنون تیمش در میان تمام مدعیان لیگ در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش" ورزش سه"، نصرتی در 38 سالگی در حالی روی نیمکت گل ریحان نشست که سال قبل برای این تیم بازی کرده بود. او در نیمه های فصل گذشته به کادرفنی تیم اضافه شد و بعد از جدایی فرازکمالوند سه بازی را به عنوان سرمربی گل ریحان تجربه کرد. البته که او خیلی زود جای خودش را به مجتبی حسینی داد اما در ابتدای این فصل سرانجام توانست سکان هدایت این تیم را در رقابت های دشوار لیگ یک در دست بگیرد. مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس درباره شرایط این روزهای تیمش گفت:" ابتدا جا دارد یک خسته نباشید جانانه به بازیکنان تیم بگویم که با تمرکز بالا و با تمام وجود تمرین می کنند."


او در ارتباط با سطح مسابقات این فصل لیگ یک گفت:" نه اینکه ما خودمان در این مسابقات باشیم اما رقابت های لیگ یک در این فصل واقعا سطحش بالا است. فکر می کنم بهترین دلیلش هم بازی های تیم های لیگ یک برابر تیم های لیگ برتری است که کیفیت بالای خودشان را نشان دادند. بازی تیم ما را همه مقابل استقلال دیدند و فکر می کنم سطح لیگ یک در این بازی به خوبی مشخص بود. تیم ها در لیگ یک بازیکنان خوب و برنامه ریزی دارند."


سرمربی گل ریحان درباره صدرنشینی تیمش در این مسابقات گفت:" ما هنوز یک سوم راه را آمده‌ایم و دو سوم دیگر باقی مانده است. تا الان بچه ها تلاش کردند و تیم بازی های خوبی انجام داده است. اینجا باید موضوعی را بگویم؛ ما در گل ریحان کادرفنی بسیار خوبی داریم مثلا کیانوش رحمتی را داریم که شبانه روزی کار می کنند و فیلم بازی ها را دیده و آنالیز می کنند. مهدی ثاتبی مربی دروازه بان ها و دیگر اعضای کادرفنی با تمام وجود برای تیم زحمت می کشند."


نصرتی در ارتباط با بازی آخر تیمش برابر سپیدورد که با حواشی زیادی هم همراه بود گفت:" من فکر می کنم آقای زاهدی فر داور مسابقه کمی تحت تاثیر جو بازی قرار گرفت. ما می دانستیم که سپیدورد به خاطر شکست در دربی گیلان تحت فشار است و این را به بچه ها گوشزد کرده بودیم. ما در این بازی موقعیت های زیادی خلق کردیم که نتوانستیم استفاده کنیم و در اواخر نیمه اول گل خوردیم. در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم و گل زدیم اما باز هم از فرصت هایمان بهره نبردیم."


او اضافه کرد:" در این زمان سی چهل نفر از هواداران سپیدورد به زمین ریختند و به دروازه بان حریف اعتراض داشتند. اما بعد از این صحنه با تمام احترامی که برای آقای زاهدی فر قائل هستم انگار ایشان می خواست مماشات کند تا بازی همان یک، یک تمام شود و به نوعی تحت تاثیر جو قرار گرفت. با این حال ما سعی کردیم انگیزه مان را از دست ندهیم و به این هجمه ها کاری نداشتیم. البته سه چهار موقعیت دیگر هم داشتیم اما همین که توانستیم سه امتیاز را بگیریم خوشحال هستیم."


نصرتی درباره حفظ صدرنشینی در لیگ یک گفت:" بسیار کار سختی در پیش داریم اما تمام تلاشمان را می کنیم که شرایطمان را حفظ کنیم." او درباره سختی های کار مربیگری هم گفت:" مربیگری خیلی با بازی کردن متفاوت است. باید خودتان را با شرایط وفق بدهید و با سی بازیکن که خلق و خوی متفاوتی دارند کار کنید اما تیم ما بچه های خیلی متشخص و با غیرتی دارد. ما در فصل نقل و انتقالات برای جذب بازیکن جزئی ترین مسائل را در نظر گرفتیم و بازیکنانی که جذب کردیم بهترین نفرات بودند."


سرمربی گل ریحان درباره بازی دشوار هفته بعد تیمش برابر مس رفسنجان گفت:"ما امروز ریکاوری کردیم و با بازیکنانی که در بازی قبلی کمتر بازی کرده بودند، یک دیدار دوستانه برگزار کردیم. از امروز فیلم بازی های مس رفسنجان را دیده و نقاط ضعف و قوتش را بررسی می کنیم. ما به خواست خدا و با تلاش بچه ها  تنها تیمی هستیم که  باخت نداریم و سعی می کنیم همین روند را حفظ کنیم."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.