حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654144/41 زمان: 18:52   1398/09/16 بازدید: 81,229

حرف های عجیب بیرانوند در مورد پدیده سپاهان

علیرضا بیرانوند معتقد است که مارک ویلموتس نباید در دو دیدار حساس برابر بحرین و عراق محمد محبی را تحت فشار قرار می داد.

به گزارش "ورزش سه"، از روزی که مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد، نشان داد روشش با روشی که کی روش طی هشت سال حضور در راس فوتبال ایران در پیش گرفته بود، متفاوت است.


با حضور سرمربی 50 ساله بلژیکی که خیلی زود کارش با فوتبال ایران تمام شد، خیلی زود فهمیدیم که بازیکنانی که به تیم ملی دعوت می شوند، دیگر مانند دوران کی روش به یک ماتریس 50، 60 نفره محدود نمی شوند و البته در این میان دعوت از محمد محبی که توانسته بود در سپاهان بدرخشد، چندان عجیب نبود.

 


اما نکته جالب توجه اینجا بود که محبی خیلی زود به ترکیب اصلی تیم ملی رسید و پس از اینکه در پیروزی 14 گله مقابل کامبوج نمایش خوبی داشت، در دو دیدار سرنوشت ساز برابر بحرین و عراق در شرایطی که بازیکنان سرشناسی مانند جهانبخش، عزت اللهی، قلی زاده و .. فرصت بازی پیدا نکردند، به ترکیب اصلی راه یافت و در مجموع بد هم بازی نکرد ولی در هر دو مسابقه تیم ملی بازی اش را واگذار کرد تا کار ویلموتس هم در فوتبال ایران تمام شود.

 


در همین راستا علیرضا بیرانوند شب گذشته میهمان برنامه ورزش از نگاه دو بود و در بخشی از حرف هایش به استفاده ویلموتس از بازیکنان جوان اشاره کرد. او در این رابطه گفت:« به نظرم ویلموتس نباید خیلی زود بازیکنان را عوض می کرد. بازیکنانی بودند که اولین حضورشان در تیم ملی بود ولی در بازی های رسمی بازی کردند.»
مجری برنامه سپس نام محمد محبی را مطرح کرد و گفت که او هم یکی از همین بازیکنان جوان بوده و اتفاقا بازی های خوبی برای تیم ملی انجام داده ولی شما معتقدید که برای او زود بوده است؟ بیرانوند در واکنش به این سوال اینگونه پاسخ داد و گفت:« یکی دو بازی حساس بازی کرد که به نظرم نباید فیکس بازی می کرد. او بازیکن خیلی خوبی است؛ خودش هم خوب می داند ولی به نظرم خیلی زود بود که بازی کند. به نظرم ویلموتس بازیکنان ما را خیلی خوب نمی شناخت.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.