حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668822/29 زمان: 17:55   1398/11/27 بازدید: 19,236

گزارش؛

شبی که تراشتگن بیشتر از مسی پاس داد!

در بازی شب گذشته بارسا و ختافه مارک آندره تراشتگن گلر بارسا چهارمین بازیکن تیم از حیث ارسال پاس لقب گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، 35 روز از حضور کیکه ستین روی نیمکت بارسلونا می گذرد و با او تعداد پاس های این تیم بیشتر از تمام سال های اخیر شده است. وسواس روی مالکیت توپ حالا بار دیگر به بارسلونا برگشته است.

این را می توان حتی در آمار تعداد پاس های مارک آندره تراشتگن گلر آلمانی بارسلونا نیز مشاهده کرد. تراشتگن دروازه بانی است که به خوبی بازی با پا را بلد است و در خیلی مواقع مدافعان بارسا وقتی به تنگنا می خوردند، توپ را به او می سپارند و او نیز تاکنون هیچ اشتباهی را از این حیث مرتکب نشده است.

 

 

 

 

در بازی روز گذشته برابر ختافه تراشتگن رکورد تعداد پاس های خود در یک بازی را شکست. آخرین بار فصل 17-2016 و برابر بیلبائو بود که تراشتگن 62 بار به هم تیمی هایش پاس داد که 51 تای آنها صحیح بودند. روز گذشته اما برابر ختافه تراشتگن 69 بار پاس داد که 55 تای شان درست بودند. کلودیو براوو سنگربان سابق بارسا نیز رکورد 61 پاس را در کارنامه دارد و رکورد او با 44 پاس صحیح نیز برابر بیلبائو به ثبت رسیده بود.

 

جالب اینکه شب گذشته تنها بوسکتس با 122 پاس، پیکه با 88 و اومتیتی با 81 پاس بالاتر از تراشتگن قرار گرفتند. پس از تراشتگن نیز آرتور ملو، دی یونگ، مسی(48 پاس)، سرجی روبرتو و جونیور قرار گرفتند.

رکورد در فصل جاری میان 5 لیگ معتبر اروپا اما در اختیار یان زومر گلر مونشن گلادباخ است که در بازی برابر آگسبورگ 82 پاس داد که 65 تای شان صحیح بودند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.