حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676609/7 زمان: 15:09   1399/01/16 بازدید: 1,255

الاهلی به دنبال پرداخت قرارداد در روزهای کرونایی

جدایی گروس سومین سرمربی فصل الاهلی و مبلغ بالای قرارداد وی، نتوانسته مشکلی برای پرداخت قرارداد بازیکنان در این تیم ایجاد کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه الاهلی عربستان تصمیم گرفته است علی‌رغم تعطیلی مسابقات لیگ عربستان حقوق بازیکنان، کادرفنی و کارمندان خود را پرداخت کند تا حقوق معوقه‌ای برای اعضای باشگاه و تیم‌هایش باقی نماند. در این ماجرا هم فرقی بین بازیکنان خارجی و عربستانی قائل نشده و همه به صورت منظم قراردادهای خود را علی‌رغم شرایط خاص دریافت می‌کنند.


پس از جدایی گروس سرمربی سوئیسی این تیم، انتظار می‌رفت که مشکلات مالی گریبانگیر این تیم بشود اما اینگونه نشده و مسئولان توانسته اند تا مبالغ قرارداد بازیکنانشان را آماده کنند.


همچنین در میانه فصل  انتقادات شدیدی درباره چمن ورزشگاه الاهلی شنیده می‌شد که مسئولین باشگاه چمن اختصاصی خود را در این مدت ترمیم کرده‌اند تا در ادامه لیگ مشکلی در این خصوص نداشته باشند. همیشه مسابقات لیگ‌های اصلی جنوب غرب آسیا در ماه خرداد به اتمام می‌رسید و آن‌زمان فرصتی برای کشت زمین چمن و بهسازی آن بود اما شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تقریبا یک ماهه فوتبال‌ها تاکنون که البته به نظر می‌رسد حداقل یک ماه دیگر نیز ادامه‌دار باشد، باعث می‌شود تا آماده نگه‌داشتن چمن نیز معضلی برای تیم‌ها شود و باید دید تیم‌ها با چه متدی با این مسأله برخورد می‌کنند و این تعطیلی به کیفیت چمن ورزشگاه‌های آسیایی ضربه خواهد زد یا توان کنترل آن را خواهند داشت.

 

 در دو روز گذشته کادر اداری باشگاه با مدیریت درباره سرانجام لیگ نیز داشته‌اند و برای مراحل آماده سازی تیمشان برای مسابقات این فصل و فصل آتی نیز تصمیم گیری شد. سرمربی صربستانی این تیم میلوویچ برای تمامی بازیکنان تمرینات اختصاصی و انفرادی داده تا در منازل انجام بدهند و انجام این برنامه به صورت روزانه توسط مربیان کنترل می‌شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.