حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700622/43 زمان: 11:53   1399/05/17 بازدید: 27,058

از موفقیت های مهدی شگفت زده نشدم 

نیلسون: طارمی همان بازیکنی است که پورتو می خواهد

دروازه بان سابق پرسپولیس که در فصل 2014/2015 با مهدی طارمی در این تیم همبازی بود معتقد است که او بهترین گزینه برای بازی در خط حمله تیم پورتو است.

به گزارش" ورزش سه" نیلسون کوریا دروازه بان برزیلی سابق پرسپولیس که سابقه بازی در تیم گیمارش از لیگ پرتغال را دارد معتقد است انتقال طارمی به پورتو می تواند یک انتقال بسیار خوب باشد. 
مهدی طارمی می تواند فصل بعد ترکیب تیم را برای حضور در میادین مهمی مثل لیگ قهرمانان اروپا تقویت کند. به نظر نیلسون اگر انتقال طارمی به پورتو نهایی شود می تواند بگویم این یک انتقال فوق العاده برای این تیم خواهد بود.


"این یک انتقال عالی خواهد بود. من طارمی را بازیکنی کاملا با شخصیت و روحیه ای مناسب برای ترکیب پورتو می بینم چرا که بازیکن پورتو باید کاراکتر ویژه ای داشته باشد و طارمی این ویژگی ها را دارد. او بازیکن مورد نظر سرجیو کونسیسایو است چرا که طارمی از آن ورزشکارانی است که مربیان او را دوست دارند." علاوه بر کیفیت بالایی که طارمی دارد نیلسون تاکید دارد که این مهاجم ایرانی خصوصیاتی دارد که کونسیسایو سرمربی تیم پورتو آن ها را دوست دارد.

 

 

 


طارمی یک فصل عالی را در ریوآوه گذراند اما با وجود اینکه او اولین فصلش را در فوتبال اروپا سپری کرد اما این موضوع باعث شگفتی نیلسون نشده است:" او پیش از این توانایی هایش را در ایران و قاره کهن نشان داده و موفقیت های زیادی را به دست آورده بود."


دروازه بان سابق پرسپولیس گفت:" وقتی من با طارمی در پرسپولیس بازی می کردم، او در همان زمان که بازیکن جوانی بود نشان داد که ورزشکاری است که هم به دلیل توانایی فنی بازی در سطح اروپا را دارد و هم به دلیل شخصیت ویژه ، قدرت و پشتکاری که دارد...دستاورهای او امسال در ریوآوه جای تعجب ندارد چرا که او خودش پتانسیل خودش را می شناخت . درست است که این اولین سالش در فوتبال اروپا بود و سازگاری با توجه به تغییر زبان و سبک بازی سخت است ، اما کیفیت فنی و شخصیتی که طارمی دارد باعث شد که تطبیق پیدا کرده و بتواند موفق شود." 

 

 

 


نیلسون کوریا جونیور دروازه بان برزیلی و یکی از موفق ترین بازیکنان خارجی تاریخ این باشگاه است. او  سه فصل دروازه بان این تیم بود و دو عنوان نایب قهرمانی را با این تیم به دست آورد. او در لیگ چهاردهم که مهدی طارمی به عنوان یک بازیکن جوان به پرسپولیس پیوست یک نیم فصل با او همبازی بود. البته که این دروازه بان برزیلی که شماره 40 را به تن می کرد وی یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم پیش هواداران بود در نیم فصل با تصمیم حمیددرخشان با دلایلی چون حمایت از سوشا و برخی مسایل حاشیه ای قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.