حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1701469/34 زمان: 12:47   1399/05/21 بازدید: 13,319

نویدکیا باید به کلاس A برود 

بعد از استعفای امیر قلعه نویی و برای دو هفته باقی مانده تکسیرا دستیار او هدایت تیم سپاهان را برعهده گرفت. 

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد یکی از گزینه های محتمل سپاهان برای مربیگری محرم نوید کیا بازیکن پیشین این تیم باشد. همان طور که به دنبال شکست نساجی در بازی با سپاهان برخی از تماشاگران تیم با تجمع در محل تمرین تیم نام محرم نوید کیا را سر دادند. 

 

اما محرم برای اینکه منعی برای حضور روی نیمکت تیم سپاهان به عنوان سرمربی نداشته باشد باید در روزهای آتی و پیش از شروع لیگ برتر در کلاس A ثبت نام کند؛ بر اساس قوانینی که از سوی کمیته آموزش کنفدراسیون فوتبال آسیا وضع شده در این برهه از زمان همه اعضای کادر فنی تیم های لیگ برتری باید دارای مدرک A باشند. این به زودی برای سرمربیان در تیم های لیگ برتری به مدرک حرفه ای ارتقاء پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد زمان اجرای این قانون در فصل 2021 باشد. این قانون ابتدا در لیگ قهرمانان آسیا و در ادامه در لیگ های ملی اجرایی خواهد شد. 

 

محرم نوید کیا در سال 97 کلاس B را در اصفهان سپری کرد اما بعد از آن در هیچ یک از کلاس های مربیگری شرکت نکرد. محرم به تازگی و بعد از سفر اسکوچیچ به سپاهان دیداری با سرمربی تیم ملی داشت و این نشان می دهد اتفاقات روز فوتبال را دنبال می کرده؛ محرم در ابتدای فصل حضور در کادر فنی سپاهان را به عنوان دستیار قبول نکرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.