کد خبر : 1722639 | 11 آذر 1399 ساعت 15:45 | 23,997 بازدید | 1 دیدگاه

در نشست خبری بازی با فرانس واروش

پدیده پرتغالی بارسا و مقایسه بین مسی و رونالدو

فرانسیسکو ترینکائو خرید پرتغالی جدید بارسا در نشست خبری بازی با فرانس واروش، با سوالی راجع به مقایسه بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مواجه شد.

به گزارش "ورزش سه"، فرانسیسکو ترینکائو خرید پرتغالی بارسا که زمستان گذشته در آخرین روز نقل و انتقالات ژانویه با 31 میلیون یورو از براگا جذب شد، توانسته تا به اینجای کار، کادر فنی تیمش را راضی کند. ترینکائو از تابستان به بارسا ملحق شد و هرچند هنوز بازیکن ثابت نیست ولی هر زمان به میدان رفته، خوب کار کرده است.

ترینکائو از جمله بازیکنانی است که بازی کنار کریس رونالدو و لئو مسی را تجربه کرده است. او امروز نماینده بازیکنان بارسا در نشست خبری بازی با فرانس واروش در هفته 5 لیگ قهرمانان بود.

 

 

 

 

ترینکائوی 20 ساله در مورد بازی فردا برابر حریف مجار گفت:« این هم یک بازی دیگر است که باید در آن پیروز شویم. سه امتیاز را باید کسب کنیم تا همچنان شانس اول صدرنشینی گروه باشیم.»

 

گلزنی برای بارسا:« این چالشی است که باید در آن موفق شوم. هدف اولم اما کمک به بارسلوناست حال با گلزنی یا پاس گل. امیدوارم به زودی گل های زیادی برای بارسا بزنم.»

 

 

 

 

احتمال ترک قرضی بارسا:« به این مساله فکر نمی کنم. من از حضور در بهترین باشگاه دنیا راضی و خوشحالم. پیوستن به بارسا رویای من بود و شکی نیست که می خواهم بمانم.

پیشرفت و بهتر شدن، مساله زمان است. هر چه بیشتر بازی کنم، اعتماد به نفسم بیشتر خواهد شد ولی این کار را انجام خواهم داد. اینجا کیفیت هم تیمی هایم باعث شگفتی ام شده و از تمرین و بازی کنارشان لذت می برم. دوست دارم همیشه در ترکیب باشم ولی تصمیم را سرمربی می گیرد.»

 

مسی یا رونالدو:« انتخاب یکی از این دو به عنوان بهترین، غیرممکن است. هر دو بهترین های دنیا هستند و البته خصوصیاتی متفاوت دارند. نمی توانم یکی را انتخاب کنم.»

 

 

دیدگاهها