کد خبر: 1739562/29 زمان: 18:40   1399/12/05 بازدید: 4,665

مهم نیست گل بزنم یا پاس گل بدهم

موریل: بازی با رئال همیشه غرورانگیز است

لوئیس موریل ستاره کلمبیایی آتالانتا وعده یک بازی هجومی با تمام توان را برابر رئال مادرید داد.

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب آتالانتا و رئال مادرید از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت. دیداری که در برگامو برگزار می شود. هر دو تیم با پیروزی در بازی های لیگ خود به این بازی رسیده اند.

رئال شنبه شب توانست با گل کاسیمیرو در زمین وایادولید پیروز شود و آتالانتا هم یکشنبه توانست در خانه با نتیجه خوب 4-2 ناپولی را شکست دهد.

لوئیس موریل ستاره کلمبیایی آتالانتا که برابر ناپولی یک گل زد و دو پاس گل داد، بزرگترین تهدید برای کهکشانی ها در بازی فرداست.

 

 

 

 

موریل در نشست خبری این بازی گفت:« مصاف با رئال همیشه غرورانگیز است و باید در این بازی همه توان مان را بگذاریم. این تنها راه پیروزی است. اگر به خودمان باور داشته باشیم، می توانیم کارهای بزرگی را انجام دهیم و هر تیمی را مغلوب کنیم. من همیشه هدفم کمک به تیم است. مهم نیست بازیکن ثابت باشم یا نه. ما تیمی هستیم که هجومی کار می کنیم و گل های زیادی می زنیم؛ چون این تنها روشی است که در فوتبال می شناسیم و این سبک مخصوص ماست.»

 

شرایط رئال با غایبان بسیارش:« بازی های اخیر رئال را دیده ایم. آنها با وجود غایبان زیاد، به تنها یک اشتباه حریف برای گلزنی نیاز دارند. رئال غایب زیاد دارد ولی همیشه رئال است و تیمی قدرتمند و بزرگ. رئال همین حالا هم با این همه غایب، یکی از بهترین تیم های دنیاست.»

 

 

 

 

گلزنی به رئال:« مهم نیست گل بزنم یا پاس گل بدهم. بازی با یک مهاجم دیگر در خط حمله به من شانس گلزنی بیشتری می دهد. ما بازیکنان زیادی داریم که همیشه سعی می کنند به محوطه جریمه حریف وارد شوند تا در موقعیت گلزنی قرار بگیرند. پاس گل هم بدهم، انگار که گل زده ام.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.