کد خبر: 1750533/56 زمان: 01:36   1400/02/01 بازدید: 40,179

لحظه ای که رویای فولاد ناتمام ماند (عکس)

فولادی ها در آخرین ثانیه بازی مقابل النصر به گل رسیدند ولی گل عارف آغاسی در شرایط آفساید به ثمر رسید.

به گزارش "ورزش سه"، فولاد با جواد نکونام موفق شد روند بدون شکستش در آسیا را ادامه دهد و آنها در جدال با حریف قدرتمند خود یعنی النصر عربستان، در حالیکه با یک گل پیش بودند، در نهایت با تساوی یک – یک زمین بازی را ترک کردند تا همچنان در رده دوم جدول قرار بگیرند.

 

 

 


در این بازی فولادی ها با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده و با مهار ستاره های النصر، یک امتیاز ارزشمند را از مارسول پارک در جیب گذاشتند و شاید اگر شاگردان نکونام اندکی خوش شانس بودند و مدافع پیش تاخته این تیم یک متری عقب تر بود، امشب خوزستان شب شیرینی را سپری می کرد.


در دقیقه 96 این مسابقه آخرین فرصت بازی نصیب فولاد شد. محمد آبشک پشت این توپ ایستاد تا آخرین فرصت فولادی ها برای رسیدن به گل را پایه ریزی کند. ارسال بسیار خوب آبشک به روی دروازه، با ضربه سر بسیار خوب عارف آغاسی همراه شد و این مدافع پیش تاخته توپ را به تور دروازه میزبان چسباند.

 

 

 


گل دوم فولاد در آخرین ثانیه بازی به ثمر رسید ولی خوشحالی خوزستانی ها چند ثانیه ای بیشتر به طول نکشید چرا که هیروشی یامائوچی کمک داور ژاپنی بازی به نشانه آفساید آغاسی، پرچم خود را بالا برد تا یک برد شیرین و لذت بخش از فولادی ها گرفته شود.


بازبینی تصاویر آهسته نیز نشان می دهد که تصمیم کمک دارو صحیح بود و اگر آغاسی یک متری را دیرتر حرکت می کرد، می توانست به چهره نخست فوتبال خوزستان تبدیل شود ولی این اتفاق با بدشانسی رخ نداد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.