کد خبر: 1762121/29 زمان: 17:20   1400/03/27 بازدید: 74,430

سرمربی روسیه بازی را به‌هم زد

جنگ کوکاکولا؛ چرچسف علیه رونالدو و لوکاتلی

استانیسلاو چرچسوف سرمربی روسیه برخلاف رونالدو و لوکاتلی ستاره تیم ملی ایتالیا، تصمیم گرفت در کنفرانس خبری، نوشابه کوکاکولا را بنوشد.

به گزارش "ورزش سه"، بحث بر سر بطری های نوشابه کوکاکولا به سوژه شماره یک رسانه های جهان تبدیل شده است. کریستیانو رونالدو در نشست خبری پیش از دیدار پرتغال مقابل مجارستان، در حالیکه بر روی صندلی خود مستقر شده بود، ناگهان شیشه های نوشابه کوکاکولا را از روبرویش برداشت و با لحن تمسخرآمیزی کلمه "کوکاکولا" را بر زبان آورد.

 

 

 


او سپس یک بطری آب را از روی میزش برداشت و آن را به حاضرین در کنفرانس خبری نشان داد. او رو به دوربین های تلویزیونی از مردم درخواست کرد به جای نوشابه، آب بنوشند. این اقدام فوق ستاره پرتغالی 4 میلیارد دلار به کمپانی سازنده نوشابه ضرر زد. رونالدو حساسیت شدیدی روی رژیم غذایی خود داشته و از نوشیدن و خوردن هر گونه مواد مضری امتناع می ورزد.

 

 

 

 


این اتفاق شب گذشته نیز برای لوکاتلی ستاره آینده دار تیم ملی ایتالیا رخ داد. او که مقابل سوئیس دو گل برای آتزوری به ثمر رساند تا زمینه ساز پیروزی تیم روبرتو مانچینی شود، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی اقدامی مشابه کریستیانو رونالدو انجام داد. لوکاتلی پیش از نشستن روی صندلی نوشابه های روی میز را کنار گذاشت و همچون رونالدو آب را در جلوی خود قرار داد.

 

 

 


اما در سوی دیگر ماجرا، استانیسلاو چرچسوف سرمربی روسیه قرار دارد. او که موفق شده بود با یک گل از سد فنلاند عبور کند، برخلاف رونالدو و لوکاتلی، در اقدام مخالف این دو بازیکن به نوعی از شرکت کوکاکولا حمایت کرد.
این مربی تحت تأثیر اقدامات رونالدو قرار نگرفت و تصمیم گرفت در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از بازی روسیه برابر فنلاند یکی از بطری های کوکاکولا را که در روبرویش قرار گرفته بود، بنوشد. او دستش را به سمت بطری های نوشابه برد و پس از نوشیدن مقداری از آن، بطری را سر جایش گذاشت.

 

 

 


جورجی جیکیا روزنامه نگار RT، به چرچسوف گفت: "آیا ندیدی که رونالدو چه کرد؟ او از شر بطری های نوشابه خلاص شد." اما چرچسوف بدون اهمیت به این صحبت ها، یکبار دیگر بطری را از سرجایش برداشت و به نوشیدن نوشابه کوکاکولا مشغول شد تا بدین صورت با رونالدو و لوکاتلی وارد جنگ بر سر نوشابه کوکاکولا شده باشد.
روسیه که بازی نخست خود را با نتیجه 3 بر صفر به بلژیک واگذار کرده بود، موفق شد با یک گل از سد فنلاند عبور کند و امیدهایش برای صعود به مرحله بعد را نگه دارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.