کد خبر: 1762607/4 زمان: 13:07   1400/03/30 بازدید: 2,811

فوتسال هم باید همانند فوتبال لژیونر زیادی داشته باشد

عزیزی خادم: فدراسیون تمام قد حامی فوتسال است

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن اعلام حمایت خود از فوتسال، ابراز امیدواری کرد در این رشته نیز بازیکنان لژیونر زیادی را شاهد باشیم.

 به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتسال حاضر شد و گفت: با توجه به برگزاری بازیهای مقدماتی جام جهانی از بحث فوتسال غافل نشدیم، حضور سراجی در کنار شما عزیزان دال بر این مدعاست و با پیگیری مستمر ایشان خیالمان از این بابت راحت است. امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی مسنجم، حضوری موفق و پرقدرت در مسابقات جام جهانی داشته باشیم.

 

عزیزی خادم با اشاره به حضور تیم ملی در ژاپن گفت: با برنامه‌هایی که در کمیته فوتسال در نظر گرفته شده، تیم ملی با بالاترین سطح آمادگی عازم مسابقات جام جهانی خواهد شد. فدراسیون فوتبال در حال پیگیری و برنامه ریزی جهت حضور تیم ملی فوتسال در ژاپن است. خودم نیز در ژاپن کنار شما هستم. مطمئنم تیم ملی فوتسال با راهبردی که فدراسیون فوتبال دارد برنامه ریزی دقیقی در این راه انجام خواهد داد. اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این مسیر از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

 

وی افزود: تیم ملی فوتسال ایران در رنکینگ جهانی در بالاترین سطح قرار دارد. تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی برای کسب مقام می رود. امیدوارم یک بار دیگر قدرت تیم ملی فوتسال ایران به رخ جهانیان بکشیم.

 

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتسال گفت: فدراسیون فعلی حمایت همه جانبه از فوتسال را در دستور کار دارد و در این راه برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم. همچنین در هیات رئیسه فدراسیون تشکیل تیم ملی «ب» فوتسال را مصوب کردیم و این تیم می تواند پشتوانه تیم ملی فوتسال ما در آینده باشد. ما همین کار را هم در تیم ملی جوانان بانوان انجام دادیم. باید از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم. فدراسیون فوتبال تمام قد در کنار تیم ملی فوتسال است. از نظر پاداش و امکانات حتما برنامه ریزی خواهیم کرد هر جا که نیاز باشد، کمی و کاستی وجود داشته باشد، حتما به آن می پردازیم.

عزیزی خادم در ادامه گفت: لیگ برتر فوتسال ایران به صورت حرفه ای برگزار می شود. امیدوارم همانطور که در در تیم ملی فوتبال لژیونر زیادی داریم در فوتسال هم این اتفاق بیافتد. در تیم فوتبال بزرگسالان نکته ای که باعث خوشحالی ما بود، این است که به نسبت ادوار گذشته، نگاه تمام بچه های تیم ملی ملی حرفه ای است. باید این فضا را هم در فوتسال جا بیاندازیم، چرا که این نکته برای ما خیلی مهم است. حیف است که فوتسال ما به عنوان یکی از بهترین تیم های دنیال نتواند لژیونرهای بیشتری داشته باشد. انشاءالله در مسابقات جام جهانی لیتوانی تیم ملی فوتسال ایران را  بالای سکو بیینم. تیم ملی فوتسال برای ما خیلی مهم است و قطعا به اعتبار فدراسیون فوتبال اضافه می کند. این نکته بسیار مهمی است و فدراسیون به این موضوع به درستی اشراف دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.