کد خبر: 1771973/52 زمان: 22:20   1400/05/11 بازدید: 43,352

سیتی در آستانه یک شکست بزرگ نقل و انتقالاتی

فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس، مدعی شد که احتمالاً جک گریلیش به زودی قرارداد جدیدی با استون ویلا امضا خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هر روز شایعات زیادی در رابطه با اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه منچسترسیتی شنیده می‌شود. در روزهای اخیر گفته شد که این باشگاه قصد دارد با ارائه یک پیشنهاد هنگفت به تاتنهام ستاره اول این تیم ملی لندنی یعنی هری کین را به خدمت بگیرد اما قطعاً سیتیزن ها کار دشواری برای نهایی کردن انتقال پیش رو خواهند داشت.

 

اما هری کین تنها هدف نقل و انتقالاتی بزرگ منچسترسیتی در این تابستان محسوب نمی‌شود. جک گریلیش، ستاره استون ویلا و تیم ملی انگلیس، یکی از بازیکنان مورد علاقه سرمربی سیتی یعنی پپ گواردیولا به حساب می آید و گفته می شود که او از سران باشگاه درخواست کرده تا هرطور که شده این هافبک خلاق را به خدمت بگیرند.

 

 

 

 

اما نشریه سان انگلیس اخیراً در یک گزارش مدعی شد که باشگاه استون ویلا قصد دارد با پیشنهاد جذاب 200 هزار پوند حقوق هفتگی به جک گریلیش این بازیکن را حفظ کند. در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس، نیز تاکید کرده که در صورت عدم توافق منچستر سیتی برای جذب ستاره انگلیسی طی یک هفته آینده، گریلیش پای مذاکره با استون ویلا خواهد نشست و قرارداد جدیدی را با این باشگاه به امضا خواهد رساند؛ اتفاقی که قطعاً یک شکسته بزرگ نقل و انتقالاتی برای سیتیزن ها محسوب خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.