کد خبر: 1795122/55 زمان: 20:32   1400/09/08 بازدید: 7,944

درخواست باشگاه شهر خودرو رد شد؛

مخالفت با برگزاری مسابقه در ورزشگاه امام رضا 

برخلاف درخواست انجام شده برای برگزاری دیدار فردای شهر خودرو و فجرسپاسی در ورزشگاه امام رضا، این مسابقه در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" در ادامه هفته هفتم لیگ برتر فردا در مشهد، تیم فوتبال شهر خودرو خراسان میزبان فجرسپاسی شیراز است؛ شهر خودرویی‌ها که این روزها در تهران اردو می‌زنند و برای برگزاری مسابقه به مشهد سفر می‌کنند، بعد از پنج شکست متوالی امیدوارند بتوانند اولین پیروزی خود را در فصل جدید جشن بگیرند.

 

بعد از 2 میزبانی در ورزشگاه امام رضا(ع) در فصل جدید از تیم‌های آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان، دیدار هفته پنحم شهر خودرو مقابل ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد؛ در آن هفته گفته می‌شد که به دلیل واسطه اختلافات میان مجموعه آستان قدس و باشگاه مشهدی، این تصمیم گرفته شده است.

 

با این‌حال با رفع مشکلات گذشته، شهر خودرویی‌ها برای هفته هفتم لیگ برتر و دیدار با فجرسپاسی، درخواست میزبانی مجدد در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد را داشتند؛ در حالی که درخواست باشگاه شهرخودرو مبنی بر میزبانی از فجر در ورزشگاه امام رضا با تایید و موافقت مسئولین ورزشگاه و مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان همراه شده بود، امروز پس از جلسه استانداری، شورای تامین با برگزاری بازی در این ورزشگاه مخالفت کرد.

 

بدین ترتیب بازی هفته هفتم مقابل فجر سپاسی، فردا (سه‌شنبه) از ساعت 15 ورزشگاه ثامن الائمه برگزار خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.