کد خبر : 1806613 | 05 بهمن 1400 ساعت 13:17 | 28,600 بازدید | 15 دیدگاه

مدافع آرژانتینی آژاکس در یک قدمی بارسلونا

باشگاه بارسلونا مذاکرات جدی خود برای جذب نیکلاس تالیافیک، مدافع چپ آژاکس، را آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی از مدیران باشگاه بارسلونا خواسته که این تیم را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی تقویت کنند و آنها در تلاش هستند تا بازیکنان مدنظر این مربی جوان را به خدمت بگیرند.

بارسا تا به حال تنها موفق به جذب فران تورس، مهاجم اسپانیایی، از منچسترسیتی شده که عملکرد خوبی نیز در ترکیب این تیم داشته و حالا به دنبال خرید یک مدافع است تا شرایط را در خط دفاعی خود نیز بهبود ببخشد.

گفته می‌شود مدیران این باشگاه مذاکرت جدی خود با آژاکس برای جذب تالیافیکو را آغاز کرده‌اند و حالا سایت خبری ESPN مدعی شده که این بازیکن 29 ساله نیز پس از این که جایش را در ترکیب این تیم به دالی بلیند داده، به مدیران این باشگاه اعلام کرده که می‌خواهد از آژاکس جدا شده و در همین زمستان به جمع بازیکنان بارسلونا منتقل شود.

 

 

به نظر می‌رسد که بارسا قصد دارد در فاصله پنج روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی یک مدافع و یک مهاجم دیگر به ترکیب تیمش اضافه کند و بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی خبر داده‌اند که مذاکرات این باشگاه با مدیران یوونتوس برای جذب آلوارو موراتا به صورت قرضی و تا پایان فصل ادامه دارد.

پیش از این گفته می‌شد که بارسایی‌ها قصد دارند تالیافیکو را به صورت قرضی و تا پایان فصل جاری به خدمت بگیرند اما آژاکس تمایلی برای انتقال قرضی این بازیکن ندارد و ترجیح می‌دهد که او را به صورت دائمی به بارسلونا بفروشد اما هنوز توافقی در این زمینه بین مدیران این دو باشگاه صورت نگرفته است.

دیدگاهها