کد خبر : 1806952 | 07 بهمن 1400 ساعت 10:44 | 15,041 بازدید | 10 دیدگاه

نیمار دیدار با رئال مادرید را از دست داد؟

هنوز حضور نیمار، ستاره تکنیکی پاری‌سن‌ژرمن در دیدار مقابل رئال مادرید قطعی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پاری‌سن‌ژرمن در تاریخ 15 فوریه و حدود سه هفته دیگر در استادیوم پارک دوپرنس در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان رئال مادرید خواهد بود. بی‌تردید و بعد از جذب لیونل مسی، مهم‌ترین هدف این باشگاه فرانسوی فتح لیگ قهرمانان برای اولین‌ بار در تاریخ خواهد بود و آنها در اولین گام در مرحله حذفی باید برابر پرافتخارترین تیم تاریخ این تورنمنت به میدان بروند.

 

نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن در تاریخ 28 نوامبر و دیدار این تیم مقابل سنت اتین از ناحیه مچ پا آسیب دید و هنوز مقدمات بازگشت این بازیکن به میادین مهیا نشده است. به همین دلیل به نظر می‌رسد حضور نیمار در دیدار رفت برابر رئال مادرید هنوز قطعی نشده باشد.

 

 

گرچه نیمار تمرینات انفرادی و سبک خود را آغاز کرده، اما هنوز شاهد حضور او در تمرینات گروهی نبوده‌ایم. هم‌چنین نشانه‌ای از بهبودی کامل در این بازیکن وجود ندارد و در صورت ادامه این روند، بعید است شاهد حضور او در ترکیب اصلی پاری‌سن‌ژرمن در مسابقه سه هفته دیگر باشیم.

 

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی این تیم نیز این هفته اعلام کرد هنوز روند بهبودی نیمار به‌صورت کامل انجام نشده و زمان بازگشت او به میادین به‌صورت قطعی مشخص نیست. البته نشریه اکیپ مدعی شد شاید نیمار دقایقی در بازی بعدی مقابل نیس در پایان ماه ژانویه بازی کند و اگر او بدون مشکل باشد، شانس حضور در مسابقه برابر رئال مادرید را خواهد داشت. این مهاجم 29 ساله از زمان انتقال به پاری‌سن‌ژرمن دیدارهای حساس بسیاری را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده و ممکن است جدال امسال برابر رئال مادرید نیز به این لیست طولانی مدت اضافه شود.

 

دیدگاهها