کد خبر : 1806983 | 08 بهمن 1400 ساعت 01:19 | 56,451 بازدید | 8 دیدگاه

مقصد ستاره ناراضی رئال مادرید مشخص شد

ایسکو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید احتمالا در فصل تابستان راهی باشگاه سویا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد ایسکو، ستاره خلاق و تکنیکی با باشگاه رئال مادرید در تابستان آینده به پایان می رسد و بعید است کهکشانی ها تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکن داشته باشند. بدین ترتیب دوران هشت ساله حضور ایسکو در برنابئو تمام شده و او از ابتدای فصل بعد راهی تیم دیگری خواهد شد. علیرغم مطرح شدن نام بارسلونا و شایعاتی در مورد توافق ژاوی با ایسکو، به نظر می رسد او در فصل تابستان راهی سویا خواهد شد.

 

ایسکو رابطه بسیار خوب و دوستانه ای با خولن لوپتگی، سرمربی این باشگاه دارد و در دوران حضور این سرمربی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا، ایسکو بهترین عملکرد خود در رده ملی را نشان داد. به نظر می رسد توافقی در خصوص انتقال ایسکو به سویا انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این بازیکن در فصل تابستان لباس این تیم را به تن خواهد کرد.

 

 

با توجه به اتمام قرارداد ایسکو با رئال مادرید، سویا نیاز به پرداخت پولی برای خرید این بازیکن ندارد و البته ممکن است او مجبور به کاهش دستمزد هفت میلیون یورویی خود در سانچس پیسخوان باشد. شایعاتی در مورد احتمال انتقال ایسکو به سویا در ماه ژانویه نیز شنیده شده، اما به نظر می رسد این انتقال در نهایت به تابستان موکول خواهد شد.

 

ایسکو در فصل جاری رابطه چندان خوبی با کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید نداشته و اغلب مسابقات این تیم را از روی نیمکت تماشا کرده است. به جز ایسکو، به نظر شاهد جدایی بازیکنان دیگری با دستمزد بالا از جمله ادن هازارد و گرت بیل از رئال مادرید در ماه های پیش رو خواهیم بود.

دیدگاهها