کد خبر : 1810495 | 24 بهمن 1400 ساعت 16:29 | 24.9K بازدید | 3 دیدگاه

شهاب زاهدی: تا الان یک ترقه هم در نکرده‌اند

لژیونر ایرانی: از جنگ روسیه و اوکراین نمی‌ترسم

احتمال درگیری و جنگ میان اوکراین و روسیه، نگرانی‌هایی را درباره وضعیت لژیونر ایرانی شاغل در کیف شکل داده که او به شکلی جالب به این موضوع پاسخ می‌دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شهاب زاهدی مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم زوریا اوکراین در این گفتگو به اتفاقات اخیر این کشور و بحث در خصوص جنگ با روسیه می‌پردازد. 

او در ابتدای صحبت‌های درباره این اتفاقات می‌گوید: الان که در اردوی تیم در آنتالیا هستیم و بازی‌های لیگ از حدود 10 روز دیگر آغاز خواهد شد. مشکلی وجود ندارد و والله جنگی که ندیدیم و اصلا یک ترقه هم تا این لحظه در نکرده‌اند.

وی درباره نگرانی‌اش برای بازگشت به اوکراین در شرایط کنونی که احتمال درگیری از سوی روسیه افزایش یافته اینطور می‌گوید: بعید می‌دانم مشکلی باشد و ما به زودی وارد مسابقات خواهیم شد. همانطور که گفتم اینطور نیست که جنگی شروع شده باشد و اگر بخواهم احساس خودم را بگویم باید بگویم به نظرم این مساله شکل نخواهد گرفت و نگرانی از بابت آن ندارم. دوره جنگ دیگر گذشته است و بعید می‌دانم اتفاقی هم بیفتد. همانطور که گفتم اصلا مشکلی وجود ندارد و اگر می‌گویند حالت آماده باش یا جنگ باید بگویم که این مساله در مرز است و شرایط در خود اوکراین کاملا نرمال دنبال می‌شود.

مهاجم ایرانی تیم زوریا در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: ببینید اصلا بحث جنگ فکر نکنم باشد و اگر اینطور بود که قدرت جنگی روسیه کاملا مشخص است و آنها هر زمان می‌خواستند نه با اوکراین که هر جای دیگری قدرت نظامی مشخص و خوبی دارند. با این حال به نظرم این مساله شکل نخواهد گرفت. خانواده ام هم بعد از این موضوع به من زنگ زدند و نگران اوضاع بودند اما با صحبتی که کردم نگرانی آنها نیز برطرف شد و تمرکز من الان کاملا روی فوتبال است.

 

 

شهاب زاهدی درباره دعوت به اردوی تیم ملی نیز می گوید: این یک اتفاق فوق العاده برای من بود. در بهترین مقطع دعوت شدم و خوشحالم که در کنار تیم ملی جشن صعود گرفتم. از الان همه چیز به خودم بستگی خواهد داشت تا اینقدر خوب باشم و عملکرد مثبتی به جا بگذارم تا کادرفنی را بابت تکرار این اعتماد مجاب کنم. هر بازیکنی مسلما دوست دارد در تیم ملی و جام جهانی حضور داشته باشد و باید از فرصت‌های باقیمانده برای دستیابی به این هدف به بهترین شکل استفاده کنم.

مهاجم ایرانی تیم زوریا درباره حضور صیادمنش در تیم هال سیتی و دورانی که به عنوان هم تیمی در این تیم اوکراینی حضور داشت می‌گوید: برای او از صمیم قلب خوشحال شدم. مسلما او قادر خواهد بود اتفاقات بهتری را نیز شکل دهد و انتظار این مساله که در هالی سیتی بدرخشد دور از ذهن نیست. او کاملا روی هدفش فوکوس کرده و برای او آرزوی اتفاقات بهتری را دارم.

دیدگاهها