کد خبر : 1825672 | 01 خرداد 1401 ساعت 21:18 | 14.2K بازدید | 3 دیدگاه

ملوان انزلی ۱- استقلال ملاثانی ۲؛

لیگ یک/ عجیب‌ترین نتیجه در انزلی

شاگردان مازیار زارع به شکل غیر منتظره‌ای مقابل استقلال ملاثانی شکست خوردند.

به گزارش "ورزش سه"، بازی‌های هفته سی و یکم لیگ یک ایران از ساعت ۱۹ امروز با انجام مسابقات همزمان پیگیری شد که در یکی از آنها، تیم ملوان انزلی در ورزشگاه زنده‌یاد سیروس قایقران به مصاف استقلال ملاثانی، یکی از گزینه‌های سقوط به لیگ دو رفت.

استقلال ملاثانی در دقیقه ۴۳ روی پاس تماشایی جباری از ضربه ایستگاهی میانه زمین به پشت مدافعان ملوان انزلی و ضربه قیچی برگردان مصطفی کیانی موفق شد به گل اول بازی دست پیدا کند و به برتری یک بر صفر در نیمه اول برسد.

محمدصادق بارانی که دو هفته قبل در ورزشگاه انزلی یک گل به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۵۷ بازی امروز هم از روی ضربه ایستگاهی دروازه استقلال ملاثانی را با شوت محکم باز کرد و نتیجه را به تساوی کشید.

در شرایطی که ملوان انزلی برای زدن گل دوم تلاش می‌کرد و از حمایت پرشور تماشاگران‌اش بهره می‌برد، سجاد تمیمی در پشت محوطه جریمه ملوانان صاحب توپ شد و با شلیک پای چپ استثنایی گل دوم استقلال ملاثانی را زد تا تیمش را در آستانه برتری قرار بدهد.

تلاش شاگردان مازیار زارع در لحظات پایانی برای زدن گل مساوی بی‌نتیجه بود تا ملوان انزلی در کمال شگفتی این مسابقه خانگی را با نتیجه ۲ بر یک به استقلال ملاثانی واگذار کرد.

ملوان انزلی با این باخت ۶۲ امتیازی و پشت سر مس کرمان ۶۵ امتیازی، در رتبه دوم جدول لیگ یک ماند و استقلال ملاثانی هم با ۳۹ امتیاز به رده یازدهم صعود کرد.

دیدگاهها