کد خبر : 1837875 | 21 مرداد 1401 ساعت 15:47 | 17.9K بازدید | 4 دیدگاه

مثل سال‌های نه چندان دور؛

درگیری قهرمانی و بادامکی در بازی دوستانه!

یکی از نکات جالب توجه دیدار روز گذشته تیم فوتبال رسانه ورزش و منتخب مشهد، جنجالی بود که در متن آن حسین بادامکی و محسن قهرمانی قرار داشتند.

درگیری قهرمانی و بادامکی در بازی دوستانه!

به گزارش "ورزش سه"، این دیداری نمادین بود که با میزبانی مشهدی‌ها از تیم رسانه ورزش در ورزشگاه ثامن برگزار شد؛ جایی که پیشکسوتان فوتبال مشهد نظیر خداداد عزیزی، علیرضا نیکبخت‌واحدی، حسین بادامکی، ناصحی، سیروس سنگچولی و ... در ترکیب تیم منتخب مشهد حضور داشتند و در سوی دیگر نیز رسانه ورزش با نفراتی همچون عادل فردوسی‌پور و سایر خبرنگاران ورزشی قرار گرفته بودند.
این دیدار که در پایان با گل زیبای نیکبخت واحدی روی پاس دقیق بادامکی به سود تیم رسانه ورزش خاتمه پیدا کرد، البته کم حاشیه هم نبود و به ویژه در نیمه اول که محسن قهرمانی قضاوت بازی را در دست داشت، شاهد چند برخورد شدید میان بازیکنان دو تیم بودیم؛ در یک صحنه بادامکی هافبک سابق پرسپولیس از کوره در رفت و محسن قهرمانی نیز مقابل او کوتاه نیامد.


در این صحنه برخورد شدید میان حسین بادامکی و یکی از بازیکنان تیم رسانه‌ ورزش پشت محوطه جریمه این تیم از نگاه محسن قهرمانی که چند برخورد شدید دیگر را هم خطا تشخیص نداده بود، با ادامه بازی همراه شد ولی بادامکی و خداداد عزیزی از این تصمیم داور پیشکسوت فوتبال ایران به شدت شاکی شدند و اعتقاد داشتند که این شیوه داوری سبب مصدومیت بازیکنان می‌شود.
چند ثانیه پس از فریادهای بلند بازیکنان منتخب مشهد بود که قهرمانی هم نتوانست خودش را کنترل کند و با وجود اضافه وزنی که نسبت به گذشته‌اش مشهود بود، همان رفتار همیشگی را از خود بروز داد و او هم خطاب به بادامکی چند بار فریاد زد که به بازی‌اش ادامه بدهد و کاری به قضاوت او نداشته باشد.
البته قهرمانی هم که با وجود مصدومیت رباط صلیبی، قضاوت در این مسابقه خیرخواهانه را پذیرفته بود پس از پایان نیمه اول جای خود را به سخندان دیگر داور مشهور فوتبال کشور و شهر مشهد داد. این دیدار البته در نیمه دوم نیز صحنه‌های خشنی داشت که سخندان با لبخند از آنها گذر می‌کرد.

حسین بادامکی که از آمادگی بالای بدنی هم برخوردار بود در این مسابقه نمایش خوبی داشت و فراهم کننده پاس تک گل بازی هم لقب گرفت. او پس از برخوردی که با زانوی او پیش آمد و منجر به خونریزی شد به شدت نسبت به شیوه قضاوت قهرمانی اعتراض داشت و معتقد بود با این روش، بازی بیشتر از این به خشونت کشیده می‌شود.

دیدگاهها