کد خبر : 1838148 | 22 مرداد 1401 ساعت 21:40 | 130K بازدید | 90 دیدگاه

افتضاح دفاعی با هنرمندی دخیا

4 گل در 35 دقیقه؛ این تیم واقعا یونایتد است؟ (عکس)

منچستریونایتد با ارائه نمایشی ضعیف و اشتباه‌های متعدد در فاز دفاعی، در 35 دقیقه ابتدایی دیدار امشب مقابل برنتفورد چهار گل دریافت کرد.

4 گل در 35 دقیقه؛ این تیم واقعا یونایتد است؟ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست 2-1 مقابل برایتون در هفته اول، اریک تن هاخ امیدوار بود که در دیدار امروز در خانه برنتفورد و با حضور کریس رونالدو در ترکیب اصلی، به اولین پیروزی فصل برسد اما شرایط خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد، برای این تیم به یک کابوس تمام عیار تبدیل شد.
ابتدا در دقیقه 13 بود که توپ پشت محوطه جریمه به جاشوا داسیلوا، هافبک برنتفورد رسید و او هم با یک شوت نه‌چندان محکم دروازه یونایتد را هدف گرفت. ضربه او می‌توانست به‌راحتی در دستان داوید دخیا قرار بگیرد اما اشتباه مبتدیانه او باعث شد تا توپ از زیر دستانش عبور کند و به درون دروازه بغلتد.

اما این پایان نمایش ضعیف دخیا نبود و او هشت دقیقه بعد، زمینه گل دوم حریف را هم فراهم کرد. روی شروع بازی از مقابل دروازه بود که او سعی کرد کریستین اریکسن را صاحب توپ کند اما ماتیاس ینسن با تیزهوشی صاحب توپ شد و با یک ضربه نه‌چندان محکم کار را تمام کرد. البته اریکسن هم بی تقصیر نبود و به همین دلیل هری مگوایر برای لحظاتی با این ستاره دانمارکی به جر و بحث برداخت.

چهره بهت زده تن‌هاخ بعد از این گل و سری که او به علامت تاسف تکان می‌داد، حاکی از این بود که این مربی هلندی هم از اینکه تیمش چنین اشتباه‌های بچه‌گانه‌ای مرتکب می‌شود، بهت زده است و چاره‌ای برای خروج از این شرایط بحرانی ندارد. غافل از اینکه هنوز اتفاقات بدتری در راه است.

در دقیقه 30، روی یک ضربه کرنر بود که برنتفورد به گل سوم رسید. روی یک ارسال بلند به تیر دوم، ایوان تونی توپ را به تیر اول برگرداند و بن می از غفلت مدافعان استفاده و حساب کار را 3-0 کرد.

یونایتدها که همه چیز را از دست رفته می‌دیدند، پیش کشیدند اما این برنتفورد بود که روی یک ضدحمله به گل چهارم رسید. این بار هم ایوان تونی در نقش گلساز ظاهر شد و پاس او به پشت محوطه جریمه را برایان امبمو تبدیل به گل چهارم کرد؛ یک نتیجه باورنکردنی برای منچستریونایتد که قرار بود با اریک تن هاخ به روزهای خوبش برگردد اما خیلی زود وارد بحرانی عمیق شد.

رونالدو در دیدار امروز در ترکیب اصلی قرار گرفت اما او هم نتوانست مانع از رقم خوردن این نتیجه فاجعه بار شود. 

دیدگاهها