کد خبر : 1845350 | 04 مهر 1401 ساعت 15:59 | 86.3K بازدید | 21 دیدگاه

رونالدو با چشم کبود در تمرین پرتغال (عکس)

تصاویری که امروز از اردوی تیم ملی پرتغال مخابره شد؛ کریستیانو رونالدو را در حالی نشان می‌دهد که با چشم‌های کبود و صورت زخمی در حال تمرین است.

رونالدو با چشم کبود در تمرین پرتغال (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو شنبه شب در جریان دیدار تیمهای ملی پرتغال و جمهوری چک در لیگ ملتهای اروپا با مصدومیتی شدید مواجه شد.

لحظه برخورد رونالدو با دروازه‌بان جمهوری چک

رونالدو بعد از برخورد با توماش واچلیک، دروازه‌بان جمهوری چک، به زمین افتاد و تصاویر تلویزیونی او را در حالی نشان داد که صورتش کاملا خونین بود. رونالدو و سنگربان چک هر دو برای تصاحب توپ به هوا پریدند ولی برخورد این دو فوتبالیست باعث شد رونالدو با صورت به شدت آسیب دیده، نقش زمین شود.

بعد از حضور تیم پزشکی پرتغال در زمین چمن کریستیانو به بازی برگشت و تا پایان 90 دقیقه برای تیم ملی کشورش در میدان حضور داشت. رونالدو البته با چسب زخمی بر روی بینی‌اش در میدان بود و این نشان می‌داد محل زخم او روی بینی‌اش بوده است.

پرتغال در بازی شنبه شب در نهایت با حساب 4-0 به پیروزی رسید ولی کریستیانو گلی به ثمر نرساند و یک پنالتی هم به حریف واگذار کرد که توسط پاتریک شیک از دست رفت. عملکرد رونالدو امروز با انتقاد رسانه‌های پرتغالی مواجه شده بود.

رونالدو امروز در تمرین تیم ملی پرتغال

تصاویری که امروز از تمرین پرتغال مخابره شد نشان می‌دهد که رونالدو با وجود مصدومیت، دیشب همچنان با چشم کبود و صورت زخمی در حال تمرین با دیگر بازیکنان تیم ملی این کشور است. پرتغالی‌ها فردا در آخرین بازی‌شان در این مرحله از لیگ ملتها به مصاف اسپانیا می‌روند.

دیدگاهها