کد خبر : 1856976 | 11 آذر 1401 ساعت 23:40 | 68.3K بازدید | 7 دیدگاه

خشم ستاره اروگوئه: مشت کاوانی به نمایشگر VAR

ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه، ناراحتی حذف از جام جهانی 2022 را بر سر نمایشگر کنار زمین خالی کرد.

خشم ستاره اروگوئه: مشت کاوانی به نمایشگر VAR

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اروگوئه امشب در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 به مصاف تیم ملی غنا رفت و موفق شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد. 
با این حال، این پیروزی و کسب سه امتیاز ارزشمند از این دیدار برای صعود تیم ملی اروگوئه به مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 قطر کافی نبود چون کره جنوبی در بازی همزمان موفق شد با نتیجه 1-2 برابر پرتغال به پیروزی برسد و به لطف گل زده بیشتر راهی مرحله بعدی شود. 
این اتفاق در حالی رخ داد که در دقایق پایانی خطایی روی کاوانی در محوطه جریمه صورت گرفت اما داور بازی و همچنین کمک داور ویدیویی اعتقادی به پنالتی نداشتند و این موضوع خشم بازیکنان اروگوئه را به همراه داشت. 
آنها به محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی به سمت داور هجوم بردند و به شدت به تصمیمات او در جریان این دیدار اعتراض کردند تا نشان دهند او را مقصر حذف از جام جهانی 2022 می‌دانند.

1774177

اما کار به همین جا ختم نشد و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که کاوانی پس از اعتراض به داور و در حالی که به سمت رختکن می‌رفت مشت محکمی به نمایشگر کمک داور ویدیویی در کنار زمین زد. این ضربه باعث شد که نمایشگر به زمین بیفتد و احتمالا بشکند.
باید دید که آیا این اقدام از سوی این ستاره اروگوئه با واکنش و محرومیت احتمالی از سوی کمیته انضباطی فیفا روبرو خواهد شد یا خیر. 
 

دیدگاهها