کد خبر : 1857965 | 16 آذر 1401 ساعت 20:43 | 53.9K بازدید | 12 دیدگاه

موفقیت در گام اول جام حذفی امارات

پیروزی 6 گله اتحاد کلباء در روز محرومیت مجیدی

تیم فوتبال اتحاد کلباء در روزی که فرهاد مجیدی را کنار زمین نداشت، با 6 گل از سد تیم الذید عبور کرد.

پیروزی 6 گله اتحاد کلباء در روز محرومیت مجیدی

به گزارش "ورزش سه"، در دور اول از رقابت های جام حذفی فوتبال امارات موسوم به جام ریاست جمهوری، تیم فوتبال اتحاد کلباء موفق شد با نتیجه 6 بر 2 از سد تیم دسته اولی الذید عبور کند. فرهاد مجیدی که در بازی قبلی تیمش در جام بانک اسلامی ابوظبی امارات اخراج شده بود، در این بازی کار را از روی سکوها دنبال می کرد.

در دقیقه 12 الکساندر چیکالدائو توانست اتحاد کلباء را پیش بیندازد. این بازیکن اهل رومانی که مهره تأثیرگذاری در ترکیب تیمش بوده، با یک شلیک دیدنی از پشت محوطه جریمه، تیمش را به گل نخست بازی رساند.

1776981

دنیل بیسا توانست در دقیقه 25 اختلاف را بیشتر کند. او روی یک کار تیمی دیدنی، توپ را به ملاپا سپرد، این بازیکن نیز پشت محوطه جریمه به صورت تک ضرب، توپ را در اختیار چیکالدائو قرار داد و او نیز با یک پاس تک ضرب، دنیل بسا که این حرکت را آغاز کرده بود، صاحب موقعیت کرد و ضربه این بازیکن در دروازه الذید آرام گرفت.

دقایقی بعد، ملاپا اختلاف را بیشتر کرد. پاس دیدنی لیاندرو اسپاداچیو بازیکن جوان و 22 ساله کلبا، در محوطه جریمه به پینل ملاپا رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه تمام کننده، حساب کار را سه بر صفر کرد. در لحظات پایانی نیمه اول، الذید موفق شد یکی از گلها را جبران کند و نیمه اول با نتیجه سه بر یک به سود کلباء به پایان رسید.

1776982

در نیمه دوم، کلباء سه مرتبه دیگر موفق به گلزنی شد. لیاندرو اسپاداچیو روی یک فرار تند و تیز از پشت مدافعین الذید، در مصاف تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه چیپ، دروازه حریف را برای بار چهارم باز کرد.

روی حرکت یاسر البلوشی از سمت چپ و پاس در عرض و زمینی این بازیکن، دنیل بیسا در دهانه دروازه صاحب توپ شد و با یک تکل بلند، گل پنجم را برای کلباء به ارمغان آورد.

1776983

در دقیقه 80، شاگردان مجیدی در پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شدند. احمد عامر پشت این توپ ایستاد و ضربه محکم و روی پای این بازیکن، به طاق دروازه الذید چسبید تا کلباء برای ششمین بار در این مسابقه موفق به گلزنی شود.

دو دقیقه پس از این گل زیبا، الذید روی حرکت هوگو الکساندر، دومین گل خود را وارد دروازه میزبان کرد تا در نهایت این مسابقه با پیروزی 6 بر 2 اتحاد کلباء به پایان برسد.

1776984

دیدگاهها