کد خبر : 1866141 | 02 بهمن 1401 ساعت 13:34 | 51.5K بازدید | 13 دیدگاه

نگرانی در برنابئو: هیچ باشگاهی مدافع رئال را نمی‌خرد

تلاش رئال مادرید برای فروش فرلان مندی، مدافع فرانسوی، ادامه دارد اما هنوز هیچ باشگاهی پیشنهادی برای جذب او ارائه نکرده است.

نگرانی در برنابئو: هیچ باشگاهی مدافع رئال را نمی‌خرد

به گزارش "ورزش سه"، فرلان مندی در سال 2019 از لیون به رئال مادرید پیوست و انتظار می‌رفت به یکی از مهره‌های کلیدی خط دفاعی این تیم تبدیل شود. 
با این حال، او نتوانست جایگاهی که انتظارش را داشت در ترکیب این تیم پیدا کند و نمایش ضعیف، اشتباهات مکرر و مصدومیت‌های متوالی باعث شد که زین‌الدین زیدان و کارلو آنچلوتی به او اعتماد نکنند و او را در ترکیب اصلی تیم‌شان قرار ندهند. 
آنچلوتی که از عملکرد خط دفاعی تیمش نگران است، از مدیران رئال خواسته که یک مدافع چپ به خدمت بگیرند اما این باشگاه تصمیمی برای خرید بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ندارد. 

1789388

آن‌ها از تابستان گذشته به نمایندگان مندی اعلام کرده بودند که باید به دنبال باشگاه دیگری باشند اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی‌ای از سوی باشگاهی برای جذب این بازیکن ارسال نشده و این موضوع باعث نگرانی مدیران رئال شده است. به نظر می‌رسد عملکرد ضعیف او باعث شده که باشگاه‌ها برای به خدمت گرفتنش دچار تردید باشند. 
رلوو با انتشار این خبر مدعی شده است که اگر رئال مادرید موفق به فروش این مدافع در پنجره نقل و انتقالات تابستان آینده شود، این احتمال وجود دارد که فران گارسیا به عنوان مدافع چپ جدید به فهرست این تیم اضافه شود. 

دیدگاهها