کد خبر : 1866462 | 04 بهمن 1401 ساعت 09:59 | 17.7K بازدید | 9 دیدگاه

تایید پیش‌بینی‌ها: حضور رسمی بیل در مسابقات گلف!

گرت بیل، ستاره سابق رئال مادرید، قصد دارد در اولین مسابقات رسمی گلف شرکت کند.

تایید پیش‌بینی‌ها: حضور رسمی بیل در مسابقات گلف!

به گزارش "ورزش سه"، بیل در طول دوران حضورش در فوتبال و خصوصا در چند سال اخیر با انتقادهای بسیاری به دلیل علاقه شدیدش به ورزش گلف روبرو شده بود. 
بسیاری معتقد بودند که مصدومیت‌های متعدد و طولانی او به دلیل انجام بازی گلف و دست برنداشتن از آن حتی در حالی که روند درمانش را طی می‌کند است و همین باعث شده بود که بسیاری این رفتار او را غیر حرفه‌ای بدانند. 
او حتی در یکی از دیدارهای تیم ملی ولز پرچمی در درست گرفت که روی آن نوشته شده بود: «ولز، گل، رئال مادرید. به همین ترتیب.» این نشان می‌داد که اهمیت گلف برای او حتی از رئال مادرید هم بیشتر است و خشم شدید هواداران این تیم را به دنبال داشت. 

1794622

این بازیکن که بسیاری معتقد هستند می‌توانست بسیار درخشان‌تر و موفق‌تر باشد، در نهایت چند روز قبل اعلام کرد که دیگر قصد ادامه حضور در زمین فوتبال را ندارد و از این ورزش خداحافظی کرد. 
پس از این تصمیم، بسیاری از جمله پپ گواردیولا پیش‌بینی کردند که او به ستاره موفقی در ورزش گلف تبدیل شود و حالا ظاهرا این اتفاق واقعا در حال رخ دادن است.
گفته می‌شود که بیل قرار است به زودی و تنها دو هفته پس از پایان دادن به دوران فوتبالش، در مسابقات گلف  AT&T Pebble Beach شرکت کند تا توانایی‌هایش را در این ورزش به صورت علنی ثابت کند.

دیدگاهها