کد خبر : 1868906 | 17 بهمن 1401 ساعت 18:21 | 22.1K بازدید | 4 دیدگاه

فوری: جسی مارش از لیدز اخراج شد

نتایج ضعیف لیدز در بازی‌‌های اخیر این تیم در لیگ برتر باعث شد مدیران باشگاه جسی مارش، سرمربی آمریکایی این تیم را اخراج کنند.

فوری: جسی مارش از لیدز اخراج شد

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لیدز بعد از کسب چند نتیجه ضعیف در لیگ برتر انگلیس تصمیم به اخراج سرمربی خود جسی مارش گرفت و این سرمربی آمریکایی که کمتر از دوازده ماه سکان هدایت سفیدپوشان را به عهده داشت از سمت خود اخراج شد.

دیشب شاگردان مارش در مقابل ناتینگهام فارست با نتیجه 1-0 شکست خوردند و این باعث شد کاسه صبر مدیران لیدز لبریز شود. شاگردان مارش البته در هفت بازی اخیرشان در لیگ برتر موفق به کسب حتی یک پیروزی نشده بودند.

1799022

این در حالی بود که دیروز برخی رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند مدیریت ارشد باشگاه لیدز بر سر تصمیم درباره حفظ یا اخراج مارش دو دسته شده و برخی مدیران و از جمله ویکتور اورتا، مدیر ورزشی باشگاه، تمایلی به اخراج او ندارند.

ناکامی در کسب حتی یک پیروزی در هفت بازی گذشته لیدز در لیگ برتر باعث شده این تیم حالا در رتبه هفدهم جدول قرار بگیرد و حتی یک لغزش کافی است تا به منطقه خطر سقوط وارد شود. برخی گزارش‌ها در انگلیس حاکی است علاوه بر نتایج ضعیف عامل دیگری که تنش بین مدیران باشگاه و جسی مارش را افزایش داده عدم توافق بین دو طرف درباره نقل و انتقالات ماه ژانویه بوده است. 
1799023

دیدگاهها