کد خبر : 1896869 | 01 فروردين 1402 ساعت 13:46 | 22.8K بازدید | 3 دیدگاه

ورود مهره قابل اعتماد همه مربیان ملی از دبی(عکس)

هافبک شباب الاهلی یکی از یارهای ثابت تمام سرمربیان تیم ملی ایران است.

ورود مهره قابل اعتماد همه مربیان ملی از دبی(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران طی سالیان اخیر دراگان اسکوچیچ، مارک ویلموتس و کارلوس کی‌روش را به‌عنوان سرمربی بالای سر خود داشته که در زمان فعالیت‌شان، تعدادی از بازیکنان ازجمله احمد نوراللهی همواره جایگاه ثابتی داشتند و با نمایش درخشان خود کاری کردند تا از ترکیب اصلی خارج نشوند.

احمد نوراللهی که یکی از بازیکنان اصلی تیم صدرنشین لیگ برتر امارات است، با نظر امیر قلعه‌نویی و مطابق انتظار در فهرست جدید تیم ملی قرار گرفت و در دومین روز اردو خود را به کمپ رساند تا در کنار سایر بازیکنان مشغول به تمرین شده و آماده دو دیدار تدارکاتی مقابل روسیه و کنیا شود.

هافبک سابق پرسپولیس که دومین فصل حضورش در لیگ برتر امارات را پشت سر می‌گذارد و این فصل ۱۸ بار در این رقابت‌ها به میدان رفته و عملکرد تاثیرگذاری برای صدرنشینی شباب الاهلی داشته، حالا با شرایط فنی و جسمانی خوبی به اردوی تیم ملی آمده و می‌خواهد همین روند را در دیدارهای دوستانه ایران داشته باشد.

نوراللهی که در سه مسابقه جام جهانی ۲۰۲۲ در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشت و پس از آن هم غیر از یک مسابقه غیبت، در تمام بازی‌های لیگ برتر امارات برای شباب الاهلی به میدان رفته بود، احتمالا با نظر قلعه‌نویی هم حضورش در ترکیب تیم‌های باشگاهی و ملی خود را ادامه خواهد داد و از ترکیب بیرون نمی‌رود.

دیدگاهها